У Чернівцях з’явився мурал з портретом Івана Миколайчука. І це лише початок

У Чернівцях відкрили мурал з портретом Івана Миколайчука. На фасадах міських будівель планують зобразити також Володимира Івасюка, Ольгу Кобилянську, Йосифа Шмідта, Сіді Таль та інших знаменитостей краю

1385 09.09.2019 в 07:50Мурал створили за чотири доби

5 вересня у Чернівцях відкрили мурал із зображенням Івана Миколайчука. Великий портрет видатного буковинського актора та режисера розмістили на фасаді будинку на Головній, 142 біля кіномистецького центру імені Івана Миколайчука. Мурал створили у рамках мистецького проєкту «Видатні особистості з нами». На фасадах міських будівель у майбутньому планують зобразити також Володимира Івасюка, Ольгу Кобилянську, Йосифа Шмідта, Сіді Таль та інших знаменитостей краю.

Роботи виконали художники Kailas-V, Роман Партола та Андрій Пальваль. Замовник мурала – управління культури Чернівецької міської ради.

За словами керівниці управління культури Чернівецької міської ради Юлії Сафтенко, митці з Харкова приїхали до Чернівців у п’ятницю і вже наступної середи здали об’єкт. На створення муралу пішло чотири з половиною доби.

«Левова частка муралів Києва – це робота цих людей. Ми планували втілити такий проєкт ще минулого року, але довгий час не могли підготувати стіну. Для втілення задуманого задіяли людей із багатьох сфер. Знаєте, дуже важко вибрати саме такий малюнок, такий портрет, щоб догодити всім. І тут треба брати відповідальність на себе. Я за сміливі проєкти. Я за те, щоб експериментувати і приносити щось нове у наші Чернівці. Цьогоріч відзначає своє 40-ліття фільм «Вавилон XX». У нас на фасаді, власне, зображений кадр із цього фільму, в якому Іван Миколайчук виступив ще й режисером. Я дуже пишаюся, що наші «Видатні особистості» сьогодні почали жити», – розповіла Юлія Сафтенко.

Читайте також про те, що 5 нових муралів традиційно з'явиться у Вінниці до Дня міста. А також про те, чому може бути зруйнований відомий киїіський мурал.

СПЕЦТЕМА: Мурали

Источник: shpalta
 
Интересные новости:
09.09.2019
1525
В Днепре открылся Новый мост, по поводу сроков завершения реконструкции которого заключали пари През...
09.09.2019
1475
Столичному «Зеленстрою» и подрядчику, выполнявшему работы, вменяют завышение стоимости р...
09.09.2019
1341
У столиці встановили обладнання, що слідкує за якістю повітря. Відстежувати результати по різних рай...
27.02.2020
1227
Вітрогенератор побудований з опорою на унікальну телескопічну технологію...
27.02.2020
495
Чому зареєструвати право власності після виплати іпотеки можна і без банківського представника...
27.02.2020
716
У Помпеях після реставрації відкрилися будинки часів виверження вулкана...