Про рівень забрудненості київського повітря тепер можна дізнатися онлайн

У столиці встановили обладнання, що слідкує за якістю повітря. Відстежувати результати по різних районах міста можна на спеціально створеному сайті

641 09.09.2019 в 07:44Ситуація моніториться на 10 локаціях у всіх районах столиці

У Києві запущено роботу платформи моніторингу якості повітря. Розробка фахівців Kyiv Smart City тепер працює в усіх районах столиці. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо втілювати новітні технології, аби поліпшити якість життя в столиці. Особливу увагу приділяємо екології та моніторингу забруднення атмосфери. Нещодавно фахівці Kyiv Smart City запустили платформу моніторингу якості повітря в столиці.
Тепер в режимі онлайн можна дізнатися про те, наскільки забруднене повітря в тому чи іншому районі Києва, як коливається кількість шкідливих речовин в залежності від напрямку вітру та погодних умов», - написав київський голова на своїй сторінці у Facebook.

Забір повітря здійснюється щодня. Його аналізують по восьми показниками: формальдегід, діоксид азоту, чадний газ, кисень, вуглекислий газ, температура повітря, вологість, атмосферний тиск.

Слідкувати за рівнем забрудненості повітря у столиці можна на інтерактивній карті, що розташована ТУТ. Інформація оновлюється в режимі онлайн.

На даний момент ситуацію моніторять на 10 локаціях у всіх районах столиці. У майбутньому, за твердженням міського голови, мережа незалежних вимірювальних станцій буде розширюватись.


Читайте також про те, що на  будівництві Подільского мосту йдуть роботи із випередженням графіку на місяць. А також про те, що у аеропорті "Київ" йде ремонт злітно-посадкової смуги.
Интересные новости:
09.09.2019
951
Заместителю руководителя коммунального предприятия и подрядчику объявлены подозрения в хищении средс...
06.09.2019
1272
Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах "Газового запасу", становить майже 4,5 млн ку...
06.09.2019
1316
Дарницкий суд Киев взыскал с активистов, которые выступали против строительства рядом с озером Качин...
24.09.2019
565
Туристическое агентство Luxury Action планирует построить «самый северный отель в мире»,...
24.09.2019
600
В Киеве открыли хостел в двух старых вагонах метро, которые полностью переделали для комфортного про...
24.09.2019
329
В Киеве выбрали лучший эскизный проект Мемориального комплекса «Героям-киевлянам, погибшим за ...