До Верховної Ради подано законопроект, що має скасувати зайві платежі під час оформлення угод з нерухомості

Голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус запропонував законопроект, який унеможливить стягнення зайвих платежів під час оформлення угод із нерухомістю

3329 05.09.2019 в 07:49Закон має скасувати штучно придумані платежі 

Голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус запропонував законопроект, який унеможливить стягнення зайвих платежів під час оформлення угод із нерухомістю.

Законопроект має назву «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо ліквідації корупційної  схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості)». 

«Перший мій законопроект. Щоб при оформленні операцій із нерухомістю українці не сплачували несправедливі та штучно придумані платежі якимось схемним прокладкам.

Така ж логіка буде у всіх моїх законодавчих ініціативах. Не символізм, не політичні лозунги, а рішення, які мають позитивний ПРАКТИЧНИЙ ефект для резидентів України», - написав Андрій Герус на своїй сторінці у Facebook.

Згідно із законопроектом, дохід від продажу об'єкта нерухомості визначатиметься виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, однак не нижче за ринкову вартість такого об'єкта в Єдиній базі звітів про оцінку.

Єдина база звітів про оцінку – це державна автоматична система, яка містить базу даних і модуль електронної перевірки результату оцінки об'єкта нерухомості на відповідність ринкових цінам на подібні об'єкти.Читайте також про те, що до Верховної Ради внесено законопроект про створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. А також про те, що у Кабміні створили інструмент, який має протидіяти рейдерству.


Интересные новости:
05.09.2019
638
Кабмін реформував комісію з розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Тепер, за твердженням Мініс...
10.09.2019
804
У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується створення Єдиної державної електронно...
05.09.2019
940
За 10 лет с момента сдачи элитная высотка в Сан-Франциско опустилась на 45 см и наклонилась на 36 см...
24.09.2019
331
За результатами засідання Комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,...
24.09.2019
605
Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про призначення підприємця Максима Бахматова своїм...
24.09.2019
507
В Верховную Раду внесен альтернативный проект закона о столице. Законопроект предусматривает ликвида...