Офіційна позиція та звернення щодо змін в оподаткуванні від Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів

Прийняття будь-яких змін до Податкового Кодексу, положення яких передбачають збільшення податкового навантаження на бізнес та ускладнення системи штрафів, призведе до подальшого падіння всіх економічних показників у державі, безробіття та до втечі капіталів одних у тінь, а інших з країни.
2546 16.12.2015 в 20:29


 № 147 від «16» грудня 2015 року

Президенту України Порошенку П.О.
Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.
Віце-прем’єр-міністру, Міністру регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального господарства Зубку Г.Г.
Депутатам Верховної Ради України

Шановний Петро Олексійовичу!
Шановний Арсенію Петровичу!
Шановний Геннадію Григоровичу!
Шановні депутати Верховної Ради України!


В умовах війни, падіння виробництва будматеріалів, будівництва житла, зупинки будівництва будь-яких інфраструктурних об’єктів, за відсутності зрозумілої державної програми подолання кризи та програм стимулювання будівельної галузі, збільшення податкового навантаження в країні НЕ ПРИПУСТИМО.


Терміновість прийняття таких згубних рішень вважаємо недоречними.


Прийняття будь-яких змін до Податкового Кодексу, положення яких передбачають збільшення податкового навантаження на бізнес та ускладнення системи штрафів, призведе до подальшого падіння всіх економічних показників у державі, безробіття та до втечі капіталів одних у тінь, а інших з країни.


Фактично збільшується податкове навантаження та не пропонується програма розвитку. Країна опиниться без промисловості, без малого бізнесу.


16 грудня 2015 року на Розширеному засіданні Президії Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів розглянули підготовлені КМУ законопроекти щодо змін в оподаткуванні.


Прийнято одноголосно рішення звернутися до Вас із закликом:


1. Відхилити законопроекти №3630 від 11.12.2015 року «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» та №3631 від 11.12.2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні».


2. Взяти за основу законопроект №3357 від 26.10.2015 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації», розроблений Комітетом ВРУ з питань податкової та митної політики, та забезпечити його доопрацювання до другого читання із залученням представників бізнесу.


З повагою та готовністю сприяти Вашій успішній діяльності,

Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Салій І.М.


ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ

 
Интересные новости:
16.12.2015
3552
10 грудня Головний будівельний портал України Build Portal, відвідав представництво компанії RE...
18.12.2015
3675
Заключительный этап второго Национального архитектурного студенческого конкурса STEEL FREEDOM 2015&n...
15.12.2015
4206
3 декабря состоялась IV Национальная конференция участников рынка стального строительства, в хо...
18.05.2022
9205
В останню путь 17 травня провели першого Президента України Леоніда Кравчука. Церемонія прощання з н...
11.05.2022
1636
Експерти відзначали, що на часі є ухвалення більш збалансованих змін до податкового законодавства Ук...
21.04.2022
2445
Відбулося засідання Антикризового штабу допомоги промисловості та бізнесу. Штаб концентрується ...