Віталій Кличко: «Ми робимо все, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст» (ВІДЕО)

Влада Києва робить усе, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на мосту
2757 11.10.2018 в 07:47Для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд гривень

Влада Києва робить усе, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на мосту.

За його словами, введення в експлуатацію Подільського мостового переходу значно покращить сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста. Крім того, завершення будівництва мосту разом із підходами до нього поліпшить дорожню ситуацію у столиці загалом.

«Проектна пропускна спроможність мостового переходу – 60 тис. одиниць авто на добу. А це б суттєво розвантажило інші транспортні артерії міста. Сьогодні добова інтенсивність руху автотранспорту по 5 мостах через Дніпро у Києві складає загалом близько 300 тис. одиниць авто. І в «часи пік» пропускна спроможність мостів перевищується майже у 3 рази», – зазначив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що Подільсько-Воскресенський міст будують із 2003 року. А документи щодо планів його будівництва датовані ще 1979 роком. Аби закінчити це будівництво, місту потрібні чималі кошти. Віталій Кличко зазначив, що постійно веде переговори з іноземними інвесторами, щоб залучити гроші.

За всі роки на міст було витрачено близько 5 млрд грн бюджетних коштів. А для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. У 2018 році виконано робіт на більш ніж 500 млн грн. Зокрема, йдеться про роботи з укріпленням опор та спорудженням нових. Довжина мостового переходу від вул. Межигірської до бульвару Перова – більше 10 кілометрів.

«За умови належного фінансування нам потрібно приблизно 2 роки, щоб запустити міст. А потім можна буде говорити вже і про будівництво метро. Питання метро на Троєщину залишається для нас дуже важливим, і ми повинні цей проект реалізувати», – заявив мер столиці.

Віталій Кличко зазначив, що в планах на наступний рік – завершення робіт на основному перегоні мосту. За цей час будівельники мають прибрати опори, які підтримують арочну конструкцію.

Також, аби продовжити роботи, необхідно прибрати декілька незаконно побудованих дач, які заважають подальшому просуванню будівництва. Ці справи нині розглядаються у судах.ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
В следующем месяце снесут Шулявский мостИсточник: КМДА

 
Интересные новости:
09.10.2018
3631
Чиновники отчитались о ходе работ на Подольско-Воскресенском мосту...
17.08.2018
5472
22 августа должно быть принято окончательное судебное решение по судьбе последнего дома на Русановск...
23.07.2018
7405
Сейчас выполняются работы по укрупнению вязов для монтажа, сварки стыков арки и осуществляется антик...
17.01.2020
3995
Цього року на будову місто виділило близько 3 млрд грн...
11.10.2019
2427
На строительстве Подольского моста в Киеве приступили к следующему этапу работ - рабочие ведут монта...
25.09.2019
1534
Жителі київського Подолу занепокоєні можливим негативним впливом від збільшення автомобільного ...