Віталій Кличко: «Ми робимо все, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст» (ВІДЕО)

Влада Києва робить усе, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на мосту
1242 11.10.2018 в 07:47Для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд гривень

Влада Києва робить усе, аби за два роки відкрити автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час інспекції будівельних робіт на мосту.

За його словами, введення в експлуатацію Подільського мостового переходу значно покращить сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста. Крім того, завершення будівництва мосту разом із підходами до нього поліпшить дорожню ситуацію у столиці загалом.

«Проектна пропускна спроможність мостового переходу – 60 тис. одиниць авто на добу. А це б суттєво розвантажило інші транспортні артерії міста. Сьогодні добова інтенсивність руху автотранспорту по 5 мостах через Дніпро у Києві складає загалом близько 300 тис. одиниць авто. І в «часи пік» пропускна спроможність мостів перевищується майже у 3 рази», – зазначив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що Подільсько-Воскресенський міст будують із 2003 року. А документи щодо планів його будівництва датовані ще 1979 роком. Аби закінчити це будівництво, місту потрібні чималі кошти. Віталій Кличко зазначив, що постійно веде переговори з іноземними інвесторами, щоб залучити гроші.

За всі роки на міст було витрачено близько 5 млрд грн бюджетних коштів. А для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. У 2018 році виконано робіт на більш ніж 500 млн грн. Зокрема, йдеться про роботи з укріпленням опор та спорудженням нових. Довжина мостового переходу від вул. Межигірської до бульвару Перова – більше 10 кілометрів.

«За умови належного фінансування нам потрібно приблизно 2 роки, щоб запустити міст. А потім можна буде говорити вже і про будівництво метро. Питання метро на Троєщину залишається для нас дуже важливим, і ми повинні цей проект реалізувати», – заявив мер столиці.

Віталій Кличко зазначив, що в планах на наступний рік – завершення робіт на основному перегоні мосту. За цей час будівельники мають прибрати опори, які підтримують арочну конструкцію.

Також, аби продовжити роботи, необхідно прибрати декілька незаконно побудованих дач, які заважають подальшому просуванню будівництва. Ці справи нині розглядаються у судах.ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
В следующем месяце снесут Шулявский мостИсточник: КМДА

Интересные новости:
09.10.2018
2123
Чиновники отчитались о ходе работ на Подольско-Воскресенском мосту...
17.08.2018
3913
22 августа должно быть принято окончательное судебное решение по судьбе последнего дома на Русановск...
23.07.2018
5835
Сейчас выполняются работы по укрупнению вязов для монтажа, сварки стыков арки и осуществляется антик...
10.09.2019
3349
Подольский мост в Киеве с переменным успехом строят 26 лет. Но в последнее время строительство актив...
05.09.2019
1733
Заступник голови КМДА Дмитро Давтян повідомив про те, що роботи на будівництві Подільского мосту про...
14.08.2019
5352
На строительстве Подольско-Воскресенского мостового перехода в Киеве начался демонтаж массивных врем...