Чи бути асфальту на вулиці Антоновича?

Віталій Кличко перевірив, як відремонтували пошкоджену після негоди проїжджу частину вул. Антоновича, і доручив перевірити всі ділянки, де відбуваються роботи з комунікаціями.
3119 21.08.2018 в 06:37

Віталій Клічко

Віталій Кличко перевірив, як відремонтували пошкоджену після негоди проїжджу частину вул. Антоновича, і доручив перевірити всі ділянки, де відбуваються роботи з комунікаціями.

Після підтоплення міста мер запевнив громадян, що будуть прийняті міри по усуненню недоліків систем стокової каналізації. На ділянках доріг, де ведеться поточний або капітальний ремонт, стару систему будуть заміняти новою. А спочатку комісія має визначити найбільш проблемні ділянки.

Віталій Кличко підкреслив, що вже працює комісія, яка має надати остаточні висновки причин такого підтоплення, яке сталося на Хрещатику, вулицях Еспланадній, Басейній, Антоновича.

За словами голови КК «Київавтодор» Олександра Густєлєва, однією з причин «великої води» на вулиці Антоновича стало порушення технології робіт приватною компанією та її підрядниками норм будівництва комунікацій на вулиці Антоновича. Роботи там виконує ТОВ «Термотехнолоджі». Через незакриті котловани вода потрапила під землю та розмила основу дороги.

Мер столиці дав доручення заступнику голови КМДА Петру Пантелеєву та міському «благоустрою» перевірити всі ділянки у місті, де відбувається ремонт чи перекладення комунікацій і контролювати дотримання технології та термінів робіт. Із приватної компанії, дії якої спричинили надзвичайну ситуацію на Антоновича, місто вимагатиме відшкодування нанесених збитків.

Мер Киева сообщил о планируемой реконструкции системы стоковой канализации

«Наші юристи вже працюють. Я впевнений – ми маємо показати всім іншим приватним підприємцям, що не можна нехтувати правилам будівництва та безпеки. Якщо є порушення технологічного процесу, як приватними підприємцями так і муніципальними компаніями, однозначно потрібно вимагати відповідальності та компенсації витрат на ремонтні роботи. Одразу після висновків комісії ми чітко зможемо сказати, які саме норми були порушені під час робіт на Антоновича. А також – хто з чиновників понесе відповідальність за те, що не тримав сумлінно на контролі всі ці роботи», – зазначив Віталій Кличко.

Він також дав доручення керівнику «Київавтодору» особисто контролювати роботи з очищення систем дощової каналізації у столиці. Окремо мер доручив міським службам перевірити торговельні центри, де є підземні приміщення. Там у бездоганному стані повинні бути всі системи безпеки та насоси для відкачки води, які спрацюють у разі надзвичайної ситуації. Якщо будуть знайдені порушення, до власників центрів застосовуватимуть санкції.

Джерело: КМДА

 
Интересные новости:
20.08.2018
2998
Перектрыт участок дороги от улицы Жилянской до Физкультуры из-за провалившегося асфальта....
20.08.2018
2468
Дренажные системы столицы пребывают в печальном состоянии....
20.08.2018
2992
Ночь на 19 августа стала очередным испытанием для столицы....
22.08.2018
2460
Коммунальные службы города разрабатывают план эффективных мероприятий по предупреждению подтоплений ...
21.08.2018
2281
Новый законопроект о спасении культурного наследия может спровоцировать настоящий передел собственно...