7 принципів затишного зимового декору

Поради від зарубіжних дизайнерів-експертів
3720 25.11.2016 в 07:39Ви цінуєте зимовий затишок і вже у передчутті свят?

Тоді вам варто скористатися порадами від зарубіжних дизайнерів-експертів.

Портал нерухомості Dom2000 вирішив поділитися кількома ідеями, як створити вдома святковий зимовий настрій.


1. Додайте м'якого текстилю

Ніщо не робить будинок таким затишним, ніж пара нових диванних подушок, і не зігріває після довгої прогулянки краще, ніж старий добрий флісовий плед.

До речі, останній – це виняток: усім іншим тканинам в будинку взимку краще бути натуральними.

2. Постеліть килими

Текстилю в холоди мало не буває, і якщо диванні подушки і нові штори – це приємна надмірність, то килими часто – необхідність. Вони роблять будинок теплішим (буквально) і допомагають не застудитися, якщо ви любите розгулювати по кімнатах босоніж.

3. Внесіть природні акценти

Будинок – це не космічний корабель у вакуумі, він пов'язаний із навколишнім світом, і цей зв'язок завжди вигідно підкреслюють природні мотиви, додані в інтер'єр.

Правило просте: якщо хочете у своїх чотирьох стінах відчувати літо, то поставте у вази польові квіти, а мрієте насолоджуватися теплом узимку, сидячи під теплим пледом, – прикрасьте будинок ялиновими гілками, шишками і вінками з вічнозелених рослин.

4. Використовуйте скляні посудини

Покладіть шишки, свічки і інші дрібні речі із зимовим декором у скляні келихи, склянки або вази з широким горлом.

По-перше, так можна створити красиву закінчену композицію. По-друге, дрібниці будуть знати своє місце і не будуть захаращувати будинок.

5. Підключіть нюх

Ми схильні недооцінювати те, що не можна помацати і побачити, але згадайте, як вас накривають спогади, варто лише мигцем вловити знайомий із дитинства або пов'язаний із важливою подією аромат.

Цим же нехитрим способом можна закликати до хати настрій новорічних свят. Потрібно лише вирішити, які запахи у вас асоціюються з ними, і вибрати спосіб наповнити ними приміщення.

6. Влаштуйте тепле освітлення

Маємо на увазі не тільки свічки і гірлянди. Варто згадати і про старі добрі лампи розжарювання, що дають м'яке жовте світло. Втім, і енергозберігаючі лампи можуть давати жовте світло, просто зверніть увагу на маркування на упаковці.

7. Додайте білого

Впустіть у дім відчуття свіжого снігу, наприклад, змінивши яскравий літній посуд на білосніжний. Він природно впишеться в монохромний світлий інтер'єр, стане контрастною деталлю на тлі темного текстилю або розбавить насичену червоно-зелену різдвяну палітру.

Джерело: dom2000. com

Похожие статьи:
27.09.2016
5612
Якщо в створенні інтер’єру в традиційному українському стилі діють перевірені часом правила, т...
15.01.2020
1494
Несколько простых но эффективных советов о том, как освежить интерьер дома...
04.10.2018
1173
Дизайнеры знают немало уловок, благодаря которым можно визуально расширить пространство...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине