Реалізовані проекти з усього світу з даховими вікнами FAKRO

Компанія FAKRO, не просто виготовляє дахові вікна, вона ще й може похизуватися цікавими реалізованими проектами з усього світу
1095 18.11.2019 в 08:32
По всьому світу ми зустрічаємо дивовижні будівлі, які різняться архітектурними задумами та функціональними рішеннями. Компанія FAKRO, не просто виготовляє дахові вікна, вона ще й може похизуватися цікавими реалізованими проектами з усього світу. Виявляється, можна створювати мансарди згідно з найвідважнішими архітектурними фантазіями. І зовсім не варто зупинятися на проекті спальні на горищі з одним чи двома даховими вікнами. Компанія може доказати, що піддашшя – це чудове рішення для кухні, ванної кімнати, навіть урядових установ чи офісних приміщень.

На офіційному сайті FAKRO є розділ, де регулярно публікуються нові реалізовані проекти FAKRO.

Черпайте інспірації для своїх проектів, або ж ознайомлюйтеся з технічною даними – кожен візьме для себе щось корисне.

Вілла Неймана, Польща.

Збудована у далекому 1926 році вілла, отримала сучасний бездоганний вигляд після реконструкції. Спочатку це був сімейний маєток Артура Неймана, спадкоємця великої друкарської справи. У повоєнні роки будинок належав Сілезькій політехніці. Далі там розташовувався дитячий садочок та будинок польсько-німецької співпраці. У 2010 споруду викупило підприємство з водопостачання та каналізації м. Глівіце. Вони і здійснили ґрунтовну реновацію.

48 дахових вікон FAKRO ідеально освітлюють піддашшя. Також було встановлено ще 4 дахові вікна для видалення диму. Архітектор хотів досягнути повної гармонії, тож усі вікна білого кольору, в тому числі і обляхування. Це справжній білий дім. Будівля є безпечною та функціональною. У ній збережено колишню грацію та сучасні технології.

 

Каліфорнійський будинок з видом на океан, США

На узбережжі тихого океану стоїть будинок із нетривіальною зовнішністю. Його строгий дизайн приховує комфорт та функціональність. На піддашші є чотири вікна-балкони, котрі відкривають перед мешканцями вид на безмежну блакить океану. Вікно-балкон окрім того, що має особливу будову, котра може трансформуватися із вікна у балкон, впускає до приміщення ще й дуже багато природного світла. Зараз такі рішення стають дедалі популярнішими та зустрічаються все частіше.

Пентхаус у самому серці Відня зі 184 вікнами FAKRO, Австрія

Це справді грандіозний проект компанії FAKRO. У самісінькому серці Відня було збудовано житлово-офісний комплекс, який відрізняється своїм екстер’єром та інтер’єром від сусідніх будинків. Піддашшя заввишки у два поверхи облаштували даховими вікнами FAKRO так, щоб ці утворювали суцільні лінії природного світла. Ефект вражаючий.

Рекомендуємо Вам подивитися відоеролик з цього проекту на YouTube-каналі FAKRO.

Джерело: fakro.com.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

Похожие статьи:
15.11.2019
1336
Фиброцементный сайдинг – это продукт, который облицовывает внешнюю часть вашего дома или друго...
28.01.2020
456
На что стоит обратить внимание при выборе бензопилы для дачи...
28.01.2020
474
Практичні рішення для захисту бетону і цементно-піщаних поверхонь від руйнування...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине