Зручна ванна кімната: корисні поради

Як створити для себе ідеальну ванну кімнату
1229 26.09.2018 в 07:51
Ранок починається не з кави, а з ванної кімнати. Неважливо те, з якої ноги ви встали, чи випили всіма улюблений кофеїновий напій, на весь день налаштують саме відвідини ванної кімнати.

Це місце пробудження, заряду бадьорості зранку й оновлення життєвих сил і заспокоєння після довгого дня ввечері. Як слід оцінивши її роль у повсякденному житті, ви зробите послугу самому собі та своїй родині. Тому важливо подбати про те, щоби ванна була красивою, практичною та зручною. Тож як перетворити чи не найменше приміщення в усьому домі на оазу затишку й відпочинку – читайте далі.

Обробка ванної кімнати

Постійна вологість і різкі перепади температур у ванній кімнаті за неграмотної обробки стін призводять до вкрай негативних наслідків, як-от поява грибка та плісняви. Два ефективні способи запобігання цьому – облицювання кахлем і фарбування стін спеціальною вологостійкою фарбою проти появи грибка та плісняви.

Рекомендуємо зупинити свій вибір на  фарбі Śnieżka Platinium® KITCHEN-BATH. Це вологостійка напівматова латексна фарба для приміщень із підвищеною вологою. Фарба містить силікон і латекс, що й забезпечує високу стійкість її до вологи. А завдяки вмісту іонам срібла фарба запобігає розвитку мікроорганізмів на поверхнях стін.

Використавши якісну фарбу для кухонь і ванної кімнати з інноваційною Silver Formula, вас більше не обтяжуватиме проблема виникнення вдома грибка та плісняви. Також її можна тонувати на кольорувальному обладнанні за системою Śnieżka Кolor System. Крім того, фарба від  ТМ Śnieżka внесена до реєстру екологічно сертифікованої продукції та маркована знаком «Зелений журавлик».

 

Вибір кольору для ванної

Вплив кольору на емоційний стан людини безперечний, хоча й необов’язково помітний. Навіть у такому місці дому, як ванна, колірна гама має першорядне значення. Оскільки ванна кімната – це насамперед місце для гігієни та релаксації, то й, відповідно, вибирають заспокійливі нейтральні або прохолодні кольори, як-от білий, сірий, світло-зелений чи блакитний, які водночас підкреслюють чистоту такого приміщення. Такі кольори, зокрема комбінацію білого з блакитним чи монохромні відтінки, вибирають і для оптичного збільшення простору скромної за розмірами ванної.

Якщо ж «ваші» кольори – теплі (жовтий, помаранчевий, коричневий та ін.) і ви можете похвалитися просторою ванною кімнатою, сміливо використовуйте їх. Головне – не перестаратися! Яскраві насичені кольори хоча й заряджають позитивом та енергією, ніяк не сприятимуть розслабленню. Їх необхідно поєднувати з білим кольором та їхніми світлими відтінками.Принципи збільшення простору 

Щоб тісний простір ванної кімнати не змушував почуватись незручно, варто звернути уваги на такі моменти під час облаштування інтер’єру: 

  • Дзеркальні поверхні. Не лише колір стін чи плитки, але й відбиваюча властивість її поверхні допоможе оптично розширити вузький простір кімнати. Над раковиною варто повісити велике дзеркало, яке теж сприятиме подвоєнню простору. Крім дзеркальних елементів декору, рекомендовано використовувати в дизайні ванної кімнати також скляні й глянцеві поверхні. Зокрема, для стелі можна  використати гіпсокартон чи білу фарбу, або зробити її дзеркальною. 
  • Стіни з вертикальними лініями чи візерунками, спрямованими вгору, а також натяжна стеля теж допоможуть у створенні ілюзії просторої ванної кімнати. 
  • Освітлення – насправді чи не найперший помічник у такому вузькому й тісному приміщенні без вікон, як ванна. Однак варто пам’ятати, що у ванній доречнішим буде м’яке тепле світло, яке створюватиме атмосферу затишку й комфорту. У невеликій ванній кімнаті досить однієї люстри та бокового освітлення біля дзеркала. Для романтичної обстановки чудовим рішенням будуть точкові світильники, причому вбудовані як у стелі, так і на рівні підлоги. 
  • Правильна ергономіка в малогабаритних кімнатах також надзвичайно важлива. Коли у вашому розпорядженні всього 2-3 кв. м., кожен вільний сантиметр на вагу золота. Щоб раціонально використати вільний простір, не захаращуючи його зайвими предметами, віддавати перевагу краще компактній сантехніці, наприклад не громіздким раковинам з округлою формою, містким шафкам і полицям та акуратним предметам декору.

Зручно облаштувати обмежений простір ванної кімнати простіше, ніж ви думаєте!


Информация размещена на правах рекламы
Источник: sniezka.ua

Похожие статьи:
20.09.2018
762
Какие главные критерии выбора ванны - подробно в статье...
15.01.2020
1184
Рекомендации экспертов о тонкостях ремонта в ванной комнате...
08.08.2019
2171
Советы по установке сантехники...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине