РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.080 EUR: 50.578
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 44.080
EUR 40.000 41.000 50.578
USD 43.800 44.240 44.080
EUR 50.300 51.000 50.578
Новость

Місцева влада на підготовку до зими наразі використала копійки

В Кабміні закликали місцеве самоврядування не економити на підготовці до зими
1367
27 июня 2018 г.




В Кабміні розповіли, що наразі на місцях на підготовку до зими використали лише 3% з бюджетів розвитку.

"В умовах фінансової децентралізації у місцевого самоврядування є всі можливості вчасно і належним чином підготуватись до опалювального сезону 2018/2019 років. У руках місцевого самоврядування — і потужний фінансовий ресурс, і теплопостачальні підприємства. На сьогодні ми зробили багато речей, щоб підсилити місцеве самоврядування у питаннях підготовки критичної інфраструктури до опалювального сезону. Тільки за минулий рік доходи місцевих бюджетів склали 192 млрд грн. На 1 червня місцеві бюджети вже склали 89 млрд, тоді як у 2017 році на цей день було 72 млрд грн. Про це на селекторній нараді з питань підготовки до опалювального сезону", - наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він повідомив, що на підготовку до опалювального сезону органами місцевого самоврядування закладено 11 млрд грн. «Разом з тим, ми бачимо, що на підготовку критичної інфраструктури до зими органи місцевого самоврядування витрачають лише 3% своїх бюджетів розвитку. Як можна за ці три відсотки належним чином підготуватись до опалювального сезону?», — наголосив Геннадій Зубко. Він також повідомив, що на сьогодні накопичились залишки на казначейських рахунках ОМС у розмірі 68 млрд грн.

«Вчергове наголошую: старт та стабільне проходження опалювального періоду – зона відповідальності місцевої влади. Муніципалітети, маючи всі можливості – фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла. Початок і проходження опалювального сезону – абсолютно планова робота, яка здійснюється не за один день чи тиждень. Вона має бути системною, та скоординованою. Для того, щоб увійти в опалювальний сезон потрібна комунікація та злагодженість всіх органів, підприємств та служб, а також чітке розуміння своєї зони відповідальності», - наголосив Геннадій Зубко.

Джерело: прес-служба КМУ

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 июня 2018 г.
2225
В столице орудуют мошенники, которые представляются работниками "Киевгаза"...
27 июня 2018 г.
1343
УЗ запустит 11 дополнительных рейсов к празднику...
27 июня 2018 г.
1269
Ирландский лоукостер запустит еще один рейс между Польшей и Украиной...
27 июня 2018 г.
1435
Автохлам должны убрать с одесских улиц...
26 июня 2018 г.
1484
Долг могут реструктуризировать ...
14 мая 2025 г.
855
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7143
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3609
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
12 марта 2026 г.
1594
Урядова програма підтримки багатоквартирних будинків «СвітлоДІМ» продовжує набирати обер...
11 марта 2026 г.
2387
План передбачає розвиток розподіленої генерації, створення резервних джерел живлення та модернізацію...
02 марта 2026 г.
2728
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
Науковці попереджають, що без оперативного ремонту стан конструкцій мосту Патона може швидко погіршу...
09 марта 2026 г.
4738
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!