РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.885 EUR: 50.610
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.520 44.120 43.885
EUR 50.050 51.050 50.610
USD 43.730 44.230 43.885
EUR 50.400 51.010 50.610
Новость

Какие улицы столицы лучше объехать, чтобы не попасть в затор

В Киевавтодоре предупреждают о временном ограничении движения транспорта
1641
17 августа 2017 г.



С 17 августа в столице частично ограничат движение транспорта на нескольких улицах. Об этом сообщает пресс-служба КК «Киевавтодор».

В частности, ограничение будет действовать:

  • с 20:00 17 августа до 8:00 18 августа - в связи с ремонтом асфальтобетонного покрытия на Днепровской набережной (на участке от ул. И. Миколайчука до ул. Березняковской)
  • с 17 по 23 августа - в связи с ремонтом дорожного покрытия на Эстакадном съезде с Южного мостового перехода в направлении движения с просп. М. Бажана на Столичное шоссе.

Также сейчас на путепроводе возле ст. м. «Нивки» (на пересечении пр. Победы и ул. Щербаковская) устраивают новое дорожное покрытие.

Напомним, что до 20 августа движение транспорта на ул. Владимирской будет частично ограничено в связи с ремонтом мостовой на углу улиц Владимирской и Рейтарской.
Коммунальная корпорация просит водителей с пониманием отнестись к временным неудобствам, связанным с ремонтом.

Источник: пресс-служба Киевавтодора

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
17 августа 2017 г.
1360
Подать документы на оформление субсидии можно и не имея так называемой прописки...
16 августа 2017 г.
1764
Власти города перекрыли движение транспорта в районе Аркадии...
16 августа 2017 г.
1253
В УЗ назначили пять поездов ко Дню Независимости...
16 августа 2017 г.
2631
Застройщик пытался самовольно продолжить начатые ранее работы...
16 августа 2017 г.
1554
Движение транспорта ограничат на три дня...
16 августа 2017 г.
2350
Входы и выходы обеих станций перекроют на День Независимости...
14 мая 2025 г.
861
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7158
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3625
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
2975
Столиця співфінансуватиме встановлення модульних котелень у житлових будинках. Програма охоплює тако...
Вчера
3389
В Україні ухвалили закон, який звільняє власників зруйнованого або пошкодженого житла від оплати ком...
24 марта 2026 г.
3090
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!