РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.872 EUR: 50.852
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.550 44.150 43.872
EUR 50.200 51.200 50.852
USD 43.730 44.230 43.872
EUR 50.520 51.219 50.852
Новость

В Киеве станет больше мест, где жители города смогут заниматься спортом

В городе создадут фитнес-парк
2812
21 апреля 2017 г.



В жилом массиве Позняки Дарницкого района на земельном участке в пределах защитной полосы озера Лебединое в микрорайоне № 6-А обустроят первый в Киеве фитнес-парк с зонами отдыха. Соответствующее решение принял Киевсовет, сообщает его пресс-служба.

Также будут расширены границы парка отдыха на улице Ф. Пушиной в Святошинском районе, в состав которого депутаты включили земельный участок на проспекте Победы, 140.

Кроме того, статус сквера предоставлен земельным участкам еще в трёх районах Киева:
у домов №№ 2, 4, 6-6А, 8 на ул. Амвросия Бучмы в Днепровском районе;
рядом с жилым домом на ул. Тарасовской, 23/25 в Голосеевском районе;
в пер. Кузнечном, 2 и на ул. Смоленской, 17 в Соломенском районе.

Киевсовет также поддержал результаты общественных слушаний и принял решение присвоить скверу в Соломенском районе имя погибшего украинского патриота, командира взвода отдельной сводной штурмовой роты "Карпатская Сечь" Мирослава Мыслы.

Источник: пресс-служба КГГА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 апреля 2017 г.
1874
На прошлой неделе 7 тыс. украинских семей оформили "тёплый кредит"...
21 апреля 2017 г.
2138
21-24 апреля движения всех видов транспорта на улице Трухановой и частично на Крещатике будет перекр...
21 апреля 2017 г.
1915
В нём предусмотрены кинотеатр и танцплощадку...
21 апреля 2017 г.
1529
Руководства аэропорта говорит, что в ближайшие годы планируют построить железнодорожные пути в город...
21 апреля 2017 г.
1456
На Дарницкой ТЭЦ в скором времени проведут модернизацию, чтобы улучшить экологическую ситуацию в гор...
21 апреля 2017 г.
3345
Отключать горячую воду в городе пока не будут...
14 мая 2025 г.
860
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7156
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3625
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
3380
В Україні ухвалили закон, який звільняє власників зруйнованого або пошкодженого житла від оплати ком...
24 марта 2026 г.
3086
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3321
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!