РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.316 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.316
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.100 41.490 41.316
EUR 47.700 48.499 48.174
Новость

Правительство выделит 15 млн евро на Евровидение

Кабмин распорядился предусмотреть в государственном бюджете на следующий год средства на проведение песенного конкурса в Украине
1606
05 августа 2016 г.

Кабинет министров принял решение, которое позволит обеспечить надлежащие условия для подготовки и проведения в 2017 году в Украине песенного конкурса Евровидение.

Соответствующее распоряжение принято на заседании кабинета министров, сообщает пресс-служба правительства.

При подготовке проекта государственного бюджета на 2017 год Госкомтелерадио совместно с министерством финансов должны предусмотреть средства для проведения конкурса в размере не менее суммы, эквивалентной 15 млн евро.

Также правительство согласовало перечисление средств Европейскому вещательному союзу в обеспечение исполнения условий договора, который планируется заключить между Национальной телекомпанией Украины и Европейским вещательным союзом.

Отметим, что за право принимать у себя Евровидение борются три украинских города – Киев, Днепр и Одесса.

Читайте также: Журнал каждого Украинца - то, что должен знать каждый о тарифах, субсидиях, городе и ключевых событиях

Источник: Урядовий портал

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Евровиденье 2017. Горячая тема *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 мая 2016 г.
5120
Эксперты утверждают, что рынок недвижимости может получить "второе дыхание" благодаря Евровидению, о...
14 мая 2025 г.
542
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6671
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3296
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
07 октября 2025 г.
2181
У Києві вже працюють 1037 пунктів незламності, забезпечених генераторами, опаленням, запасами їжі й ...
06 октября 2025 г.
4852
Одну з основних вулиць на лівому березі Києва ремонтуватимуть майже два роки...
03 октября 2025 г.
4462
Подача тепла в ці установи виконується за їхніми індивідуальними заявками. Цей алгоритм є виправдани...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4880
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!