РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.175 EUR: 48.657
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.175
EUR 40.000 41.000 48.657
USD 40.980 41.451 41.175
EUR 48.450 49.249 48.657
Новость

Будівельники розібрали аварійний тунель між станціями метро "Деміївська" і "Либідська" (ФОТО)

Аварійну частину тунелю мають повністю замінити.
7099
06 июня 2024 г.

Заміна аварійної
ділянки тунелю

У Києві будівельники трохи більше ніж за місяць розібрали аварійний тунель метро між станціями "Деміївська" і "Либідська".

"Автострада" завершила демонтаж аварійної ділянки та почала укріплення залізобетонною "сорочкою" частин старого тунелю, які прилягають до аварійної ділянки з обох боків", - зазначив власник компанії Максим Шкіль.

Аварійну частину тунелю мають повністю замінити.

Нова 27-метрова ділянка буде монолітною та прямокутною в перерізі, а не круглою, як попередня.

На новій ділянці планується влаштувати вібропоглинальне кріплення рейок, щоб зменшити ймовірність повторної аварії.


Цікаво про будівництво:
 як контролювати якість бетонів та бути впевненим у виборі виробника?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
04 июня 2024 г.
4097
Якщо родина не отримує субсидій, але внаслідок підвищення тарифів відчула, що оплата житло...
03 июня 2024 г.
5438
З 1 червня в Україні офіційно підвищили тарифи на електроенергію для населення...
29 мая 2024 г.
3159
Тендерні пропозиції можна подати до 11 червня. Згідно з документами, підрядник зобовʼязується викона...
28 мая 2024 г.
2970
ТЕЦ зможуть забезпечити електроенергією близько 300 тисяч жителів міста...
22 мая 2024 г.
6443
Уряд поки що не ухвалив концепцію пантеону, однак є "чітке зрушення" в питанні місця його розміщення...
16 мая 2024 г.
4061
Необхідно звернутися до Пенсійного фонду тим, хто є одержувачем житлових субсидій та пільг ...
14 мая 2025 г.
498
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6643
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3266
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 сентября 2025 г.
2495
Підготовка енергосектору до зими йде за графіком, тривають ремонтні і відновлювальні роботи...
09 сентября 2025 г.
2478
Найбільшою загрозою залишаються можливі удари Росії по тепловій генерації в окремих містах...
08 сентября 2025 г.
3924
Національний банк України заявляє, що збереження нинішнього рівня тарифів на житлово-комунальні посл...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4703
Наразі вулиця перебуває у незадовільному технічному стані, на проїжджій частині є велика кількість я...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!