РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.470 44.070 43.840
EUR 49.900 50.900 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.310 51.010 50.486
Новость

Декомунізація “Батьківщини-матері”: стало відомо, що буде з демонтованим гербом СРСР

Генеральний директор музеї історії України у Другій світовій війні розповів, що буде з спиляним гербом СРСР
11308
03 августа 2023 г.


Що буде з демонтованим 
гербом СРСР

Герб СРСР, який було знято з монумента “Батьківщина-мати”, залишиться в музеї історії України у Другій світовій війні в Києві.

Про це розповів генеральний директор установи Юрій Савчук.

За словами Савчука, старий герб встановлять на території музею. Він також зазначив, що після того, як радянський герб спиляли й зняли, балансування щита не порушилося, а тому “Батьківщина-мати” не впала. Робітників, які займалися демонтажем, директор назвав героями, оскільки вони погодилися на таку складну роботу.

Один із робітників на ім’я Валентин, відповідаючи на запитання, сказав, що найскладнішим було зрізати колоски, які внизу радянського герба. А ось український тризуб, імовірно, привезуть у суботу. Його хочуть встановити до Дня Незалежності України.

За словами Савчука, український герб уже практично доробили. Його “варили” з європейської сталі на підприємстві в Бортничах.

Нагадаємо, декомунізація монументу “Батьківщина-мати” не обмежиться заміною радянського герба на щиті. Окрім цього, на пам’ятник очікує перейменування. 
 

Цікаво про будівництво: у Харкові запрацював новий завод з випуску металочерепиці

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 августа 2023 г.
9485
Роботи планують завершити до Дня Незалежності, тобто протягом трьох тижнів...
31 июля 2023 г.
9661
Також «Батьківщину-мати» можуть перейменувати на «Україну-мати»...
27 июля 2023 г.
4028
Сталь, яку надав металургійний комбінат Запоріжсталь для виготовлення частини виробу, не відповідає ...
26 июля 2023 г.
5828
Пенсійний фонд автоматично отримуватиме дані від Міграційної служби...
25 июля 2023 г.
4170
Раніше Київ отримав гроші на продовження будівництва мосту від Метрополії Великого Парижа...
24 июля 2023 г.
10222
На опублікованих фото можна побачити людей на щиті монумента та натягнуті троси...
14 мая 2025 г.
862
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7159
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3626
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
27 марта 2026 г.
3006
Столиця співфінансуватиме встановлення модульних котелень у житлових будинках. Програма охоплює тако...
26 марта 2026 г.
3402
В Україні ухвалили закон, який звільняє власників зруйнованого або пошкодженого житла від оплати ком...
24 марта 2026 г.
3101
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!