РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.729 EUR: 50.542
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.729
EUR 40.000 41.000 50.542
USD 43.600 44.039 43.729
EUR 50.350 51.010 50.542
Новость

В Дії можна подати заявку на заміну старих ламп на енергоощадні LED-лампи: що для цього необхідно

5 старих ламп можна обміняти на 5 нових - енергоощадних
3398
12 января 2023 г.


Замінити старі лампи
на енергоощадні можна у Дії


Подати заявку на обмін старих ламп на LED можна буде в Дії. Мінцифра відкрила запис на бета-тест обміну 5 старих ламп на 5 нових - енергоощадних. 

Долучитися можуть громадяни України від 18 років за посиланням. Для цього у вас також має бути РНОКПП (податковий номер). 

Через постійні обстріли Росії українці змушені заощаджувати електроенергію та планувати свій час за графіками відключень світла, нагадують у Мінцифрі. Тож ще один ефективний спосіб заощадити споживання електроенергії - користуватися більш економними лампами.

За оцінками фахівців, перехід на LED-лампи скоротить споживання на 7-10% в моменти пікового навантаження. Це допоможе суттєво зменшити дефіцит електроенергії в системі.

 

Цікаво дізнатись: ефективне опалення великих площ

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
tech
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 января 2023 г.
5603
Художник Крістіан Гемі створив чимало графіті на Київщини...
11 января 2023 г.
6139
Програма заміни ламп стартує у режимі бета-тестування. На першому етапі планується замінит...
10 января 2023 г.
3182
У майбутньому за цим же прикладом планують забезпечити інші великі українські міста...
11 января 2023 г.
6503
З'явилась мапа нових паркувальних «кишень» Києва, які облаштують у 2023 році...
09 января 2023 г.
4175
У Бучі облаштували пункт обігріву в казахській юрті...
09 января 2023 г.
3892
На площі 68 000 м кв відкрили містечко незламності, де люди можуть зігрітися, зарядити гад...
14 мая 2025 г.
847
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7133
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3601
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
02 марта 2026 г.
2586
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
02 марта 2026 г.
1284
Мінрозвитку оновило вимоги до документів у межах програми Світлодім. Розширено перелік підтверджень ...
02 марта 2026 г.
1048
Побутові споживачі в Україні звикли до фіксованого тарифу, але термін дії ПСО спливає 30 квітня 2026...
Науковці попереджають, що без оперативного ремонту стан конструкцій мосту Патона може швидко погіршу...
Вчера
4638
Технічна нарада за участю фахівців мостової галузі підтвердила можливість подальшої експлуатації мос...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!