РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.170 EUR: 51.161
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.170
EUR 40.000 41.000 51.161
USD 42.960 43.459 43.170
EUR 50.870 51.531 51.161
Новость

Тарифи на газ та тепло планують заморозити до кінця війни

Влада планує заморозити тарифи до кінця війни. Різницю компенсуватиме держава
1522
30 мая 2022 г.


Тарифи для населення
планують заморозити


Влада розробляє законопроєкт, який передбачатиме збереження чинних тарифів на газ для населення до кінця війни. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Основна мета законопроєкту, який зараз розробляється, – збереження чинних тарифів на газ та тепло для населення щонайменше на час війни", – йдеться у Telegram-каналі Тимошенка.

Різницю між ринковою вартістю газу та чинним тарифом підприємствам теплокомуненерго буде компенсувати держава. Можливі варіанти зараз аналізуються, повідомив заступник голови ОП.

У суботу з цього приводу відбулася селекторна нарада за участі керівників НАК "Нафтогаз України", Мінекономіки, Мінрегіонбуду, Асоціації міст України, начальників обласних адміністрацій та мерів міст.

На сайті газопостачальної компанії "Нафтогаз" повідомляється, що для стримування тарифів буде використана частина міжнародної фінансової допомоги для України.

Цими коштами буде компенсовано різницю між економічно обґрунтованими і поточними тарифами, зокрема для ТКЕ. Цей механізм також дасть можливість ТКЕ розраховуватись за новими цінами на газ з Нафтогазом та погасити прострочену заборгованість.

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 мая 2022 г.
1999
Предполагалось обновление годовых тарифов с 1 мая, но в условиях войны Кабмин решил не повышать стои...
25 мая 2022 г.
1749
Всі споживачі, якщо вони були відсутні у помешканні більше 30 днів, повинні звернутися до ...
20 мая 2022 г.
3695
Перевізники пояснюють подорожчання збільшеною вартістю пального та його відсутністю...
16 мая 2022 г.
1659
Сплачувати за проїзд пасажири зможуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний до...
13 мая 2022 г.
1835
Крім фізичних осіб, законом також заборонено примусове виконання рішень, боржниками за якими є низка...
14 мая 2025 г.
771
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7050
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3511
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
2320
Уряд розширив можливості енергопідтримки житла: ОСББ, ЖК кооперативи та домогосподарства можуть отри...
12 февраля 2026 г.
2472
Центр протидії дезінформації прокоментував інформацію щодо підвишення тарифів для населення...
12 февраля 2026 г.
2988
Позику на термін до 15 років можна буде використати на облаштування побутових умов в новому місці пр...
Приватні донори гарантували виділення коштів на проєктні та контраварійні роботи для знакової будівл...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!