РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.227 EUR: 51.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.227
EUR 50.800 51.800 51.303
USD 44.020 44.435 44.227
EUR 51.150 51.800 51.303
Новость

COVID-19: в первой половине сентября Украина может покинуть зеленую зону - Минздрав

Ситуация с коронавирусом в Украине остается под контролем
1338
31 августа 2021 г.

В сентябре Украина может покинуть
зеленую зону карантина


Украина может выйти из зеленой зоны еще до середины сентября. 

Об этом в Telegram-канале "Коронавирус инфо" сообщает пресс-служба Минздрава. 



По информации экспертов, ситуация с коронавирусом в Украине сейчас под контролем. При этом число госпитализаций все еще выше, чем количество выписок. Впрочем, койки в больницах для больных с Covid-19 заполняются медленнее: ранее показатель держался на уровне 15%, сейчас это 12%. 

В Центре экономики здравоохранения Киевской школы экономики говорят о том, что почти все регионы страны сейчас приближаются к показателям оранжевой или желтой зон карантина. Страна может выйти из зеленой зоны эпидопасности уже в первые две недели сентября. 

При этом самой сложной ситуация складывается в Черновицкой области. Там заболеваемость в два раза менее контролируемая, чем в среднем по стране. Также уровень госпитализаций в этом регионе в два раза больше, чем в среднем в других областях. 

  Интересно о строительстве: строительство коттеджа с нулевым потреблением энергии
Источник:
strana
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 августа 2021 г.
1230
Глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, що одна з п...
27 августа 2021 г.
1764
Головний санітарний лікар Ігор Кузін розповів,  коли слід очікувати новий локдаун...
21 августа 2021 г.
2163
Через зростання випадків COVID-19. МОЗ доручило посилити контроль за дотриманням карантину в&nb...
17 августа 2021 г.
1732
У листопаді-грудні МОЗ може зачиняти гуртожитки, де мешканці не пройшли вакцинацію. Рішення наразі о...
13 августа 2021 г.
2896
Шмыгаль отметил, что специалисты начинают фиксировать первые негативные тенденции увеличения госпита...
11 августа 2021 г.
1430
10 серпня у столиці запрацювала в тестовому режимі електронна система подачі заявок...
14 мая 2025 г.
951
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7260
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3743
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1785
У межах програми 70/30 житлові будинки можуть встановлювати інвертори, акумулятори, сонячні панелі, ...
15 мая 2026 г.
3430
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
13 мая 2026 г.
2263
Столиця розвиває розподілену когенерацію, що дає змогу одночасно виробляти електричну і теплову енер...
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який усуває нормативні перешкоди для будівництва Наці...
На території Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили музейно-археологічний простір над залиш...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!