РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Ресторани та кафе пропонують заборонити у житлових будинках

Кияни пропонують заборонити відкривати ресторани та кафе у житлових будинках
1310
23 сентября 2020 г.



Житлові будинки
без ресторанів і кафе


Кияни пропонують заборонити відкривати ресторани та кафе у житлових будинках. Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради.

Як зазначає автор документу Вікторія Чермяніна, виводити гучну вентиляцію на дах заборонено законодавством.

Крім того, людей травлять запахами їжі, яка готується на кухні, спалюванням дров на мангалах, та іншими викидами.

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі 

Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 сентября 2020 г.
1703
Закрутить болт, наделать посуды и построить новую "комнату" на Красной планете можно будет, применяя...
21 сентября 2020 г.
3681
У верхній частині парку “Володимирська гірка”, відкрили фонтан зі скульптурою Архистрати...
21 сентября 2020 г.
2405
Експерементальний китайський житловий комплекс з "вертикальним лісом" заселили комарі...
21 сентября 2020 г.
1900
Кирпич с окурками получается более легким и проводит тепло хуже, чем традиционные кирпичи...
18 сентября 2020 г.
2242
Величезна дахова ферма  здатна на рік вирощувати близько 20 тонн їжі...
17 сентября 2020 г.
1439
У КМДА розпорядилися реставрувати міст Патона до кінця 2025 року...
14 мая 2025 г.
418
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6570
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3209
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
31 июля 2025 г.
2396
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
28 июля 2025 г.
3148
Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’є...
25 июля 2025 г.
2429
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2537
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!