РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.455 EUR: 50.460
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.455
EUR 40.000 41.000 50.460
USD 43.450 43.850 43.455
EUR 50.400 51.000 50.460
Новость

На найбільшому 3D-принтері Європи «надрукували» перший двоповерховий будинок

«Надрукований» будинок планують здавати в оренду під офісні приміщення
3584
19 августа 2020 г.


"Надруковано" перший
двоповерховий будинок 


Бельгійська компанія «Kamp C» закінчила будівництво першого двоповерхового будинку з використанням технології 3D-друку. 

Друк був здійснений за допомогою найбільшого у Європі цементного принтера BOD2 компанії «COBOD» протягом 15 днів, а споруджений будинок за кілька місяців, з урахуванням графіка навчання студентів, які працювали над проєктом. 

Будівництво розпочалося в листопаді 2019 року, коли принтер розмістили на будівельному майданчику та зібрали за допомогою крана. Після запуску BOD2 працює повністю автономно, проте одна людина за комп’ютером має стежити за процесом роботи.

У компанії «Kamp C» планують у майбутньому здавати «надрукований» будинок в оренду під офісні приміщення, а можливо, і як житло. Нині ж його можуть оглянути всі охочі.

«Kamp C» також повідомила, що одна з компаній-партнерів розробляє спосіб будівництва басейнів за допомогою 3D-друку.



Читайте также: ранее мы писали от каких негативных факторов может защитить спецодежда и как ее выбрать
Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 августа 2020 г.
1723
В Киеве устанавливают флагшток для самого высокого флага Украины...
18 августа 2020 г.
1627
Всего 50 кирпичей могут обеспечить аварийное освещение жилища на срок до 5 часов...
18 августа 2020 г.
2223
Пока воздушное такси рассчитано только на одного пассажира...
14 августа 2020 г.
1579
Недалеко от Рио-де-Жанейро построили мост для диких обезьян ...
13 августа 2020 г.
3218
Кличко рассказал, когда начнут строить метро на Троещину...
14 мая 2025 г.
840
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7122
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3590
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
02 марта 2026 г.
2246
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
02 марта 2026 г.
1249
Мінрозвитку оновило вимоги до документів у межах програми Світлодім. Розширено перелік підтверджень ...
02 марта 2026 г.
787
Побутові споживачі в Україні звикли до фіксованого тарифу, але термін дії ПСО спливає 30 квітня 2026...
Фахівці заявляють про критичні корозійні пошкодження несівних елементів мосту Патона. Залишковий рес...
Проєкт тривалий час залишався призупиненим через арешт ділянки та правові колізії між різними галузя...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!