РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.234 EUR: 51.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.234
EUR 50.700 51.700 51.303
USD 44.020 44.435 44.234
EUR 51.100 51.800 51.303
Новость

Що з будівництвом обіцяного метро та київськими мостами. Ситуацію на час пандемії коментує мер столиці

Віталій Кличко прокоментував, чи ведеться будівництво нових станцій метро та реконструкція мостів під час карантину 
1318
08 апреля 2020 г.

У Києві тривають ремонтні роботи на дорогах та будівництво важливих інфраструктурних об’єктів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Користуючись тим, що авто на вулицях зараз менше, дорожники навіть прискорили ремонт доріг у місті. Наприклад, до початку травня завершимо роботи на частині Борщагівського шляхопроводу. І відкриємо там рух усіма смугами в напрямку центру та розпочнемо ремонт іншої половини споруди», – сказав мер.

Масштабні дорожні роботи тривають на проспекті Любомира Гузара. На вулицях Покровській, Пушкінській, Микільсько-Ботанічній.

«Продовжуємо і будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, шляхопроводу на вулиці Богатирській. Триває будівництво метро на Виноградар», – зазначив мер столиці.



Продовжують ремонтні роботи і на станціях та перегонах столичного метрополітену.

«Наприклад, капітально оновлюємо ескалатори на станціях «Золоті ворота» та «Майдан Незалежності». До речі, загалом у київському метро працюють 122 ескалатори. І багато з них, поки метро тимчасово не працює, перевірять. І ті, де необхідно, відремонтують», – повідомив Віталій Кличко.

 

Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2020 г.
3683
Зміну цін на газ пояснюють пандемією коронавірусу, теплою зимою та рекордними обсягами газу у П...
08 апреля 2020 г.
1500
Пенсионеры могут оплатить “коммуналку” через почтальона...
07 апреля 2020 г.
16350
Карантин ударил по коммунальным платежам. Уровень оплаты значительно снизился. Чем это грозит?...
07 апреля 2020 г.
6334
Работа над ошибками: подрядчиков заставили сделать гарантийное обновление дорожной разметки. Вс...
07 апреля 2020 г.
2677
Заборона виселення і зменшення орендної плати: що пропонують депутати. Коментар юриста...
14 мая 2025 г.
954
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7261
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3749
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
21 мая 2026 г.
1982
У межах програми 70/30 житлові будинки можуть встановлювати інвертори, акумулятори, сонячні панелі, ...
15 мая 2026 г.
3442
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
13 мая 2026 г.
2273
Столиця розвиває розподілену когенерацію, що дає змогу одночасно виробляти електричну і теплову енер...
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який усуває нормативні перешкоди для будівництва Наці...
На території Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили музейно-археологічний простір над залиш...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!