РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.234 EUR: 51.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.234
EUR 50.700 51.700 51.303
USD 44.020 44.435 44.234
EUR 51.100 51.800 51.303
Новость

Пільгові 100 кВт-год електроенергії для населення. Залишать чи ні?

Кабмін обіцяє залишити населенню пільгові 100 кВт-год електроенергії
5537
20 марта 2020 г.

Пільгові 100 кВт-год
спожитої електроенергії

В уряді не розглядається питання скасування пільгового тарифу (90 коп / кВт-год, що майже вдвічі нижче, ніж на наступні обсяги споживання - Ред.) для населення на перші 100 кВт-год спожитої електроенергії в місяць, повідомив заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Костянтин Чижик.

«Зараз немає, не розглядається питання про зняття цієї пільги. Розмови про це йшли і йдуть, але є принципова позиція президента країни, що ми не піднімаємо тарифи для населення », - сказав він в інтерв'ю інтернет-порталу« енергореформи».

За словами заступника міністра, пропозиція про скасування такого пільгового тарифу висувають інвестори в поновлювані джерела енергії як один з варіантів зменшення дефіциту коштів на оплату виробленої ВДЕ електроенергії.

«Це було одне з перших пропозицій інвесторів ВДЕ. Але ми не будемо піднімати тарифи для населення, оскільки це неправильно, щоб пенсіонер, студент або вчитель зі своєї зарплати оплачував один з найвищих «зелених» тарифів в світі», - зазначив чиновник.

При цьому Чижик додав, що «зелений» тариф в Україні поки не досягає однієї з поставлених цілей - забезпечення країни чистою енергією і зменшення викидів СО2, оскільки для балансування ВДЕ збільшуються обсяги роботи теплової генерації, проте Мінекоенерго працює над цим.


Читайте також Кабмін хоче відібрати у споживачів пільгові 100 КВт електроенергії. Куди підуть гроші 

Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 марта 2020 г.
5827
Очільник Центрального управління Міністерства юстиції Кирило Міненко розповів чого слід очікувати&nb...
19 марта 2020 г.
18143
Зеленский пообещал украинцам индексацию пенсий и прибавку к пенсии в 1000 гривен. Когда ждать обещан...
19 марта 2020 г.
3664
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава має оплатити частину комунальних послуг за...
18 марта 2020 г.
1789
Президент Франції заявив, що рахунки за електрику, воду і газ, а також орендна плата для деяких підп...
18 марта 2020 г.
59312
Комиссия пересмотрела тарифы в связи с изменением цены на природный газ...
18 марта 2020 г.
6031
Рада приняла решение относительно штрафов для украинцев за просрочку оплаты коммуналки во время кара...
14 мая 2025 г.
953
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7261
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3749
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
21 мая 2026 г.
1982
У межах програми 70/30 житлові будинки можуть встановлювати інвертори, акумулятори, сонячні панелі, ...
15 мая 2026 г.
3440
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
13 мая 2026 г.
2273
Столиця розвиває розподілену когенерацію, що дає змогу одночасно виробляти електричну і теплову енер...
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який усуває нормативні перешкоди для будівництва Наці...
На території Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили музейно-археологічний простір над залиш...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!