РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.227 EUR: 51.303
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.227
EUR 50.800 51.800 51.303
USD 44.020 44.435 44.227
EUR 51.150 51.800 51.303
Новость

Веснянмй містопад: посипались опори ще одного столичного мосту

Посипались опори мосту біля метро «Харківська» 
1328
02 марта 2020 г.

Посипався міст біля метро «Харківська»

Біля метро «Харківська» посипались опори мосту. Раніше КМДА обіцяла перевірити всі шляхопроводи

Посипався бетон з однієї з опор мосту біля парковки на проспекті Бажана в бік Борисполя. Під час обвалу ніхто не постраждав, проте тут щодня проїжджають тисячі машин.

Очевидці розповіли, що співробітники комунальних служб тимчасово обмежили рух під шляхопроводом. Це було необхідно для того, щоб прибрати бетон, який відвалився від конструкції.

Раніше у столиці за дорученням Київського міського голови КП «Київавтошляхміст» почало додаткові обстеження штучних споруд, таких як Індустріальний та Либідський шляхопроводи, споруди біля станцій метро «Позняки» і «Осокорки», трамвайний шляхопровід над проспектом Шухевича і споруда поблизу станції метро «Харківська». Особлива увага мала бути привернута до Дегтярівського шляхопроводу, казав заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«На цих об’єктах демонтували частини слабкого бетону. Роботи тривають цілодобово», – повідомив Олександр Густєлєв.

Першочергово проводять роботи на шляхопроводах, які потребують термінового ремонту, у Києві нараховується 101 така споруда.

Читайте також Потенційна небезпека? Майже половина мостів Києва у передаварійному стані

 

Джерело:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 марта 2020 г.
1842
У столиці змінилися умови програми співфінансування енергоефективних проектів «70/30%»...
28 февраля 2020 г.
1744
Які наслідки продажу квадратних метрів кілька разів на рік, або Як підготуватись до податкових донар...
28 февраля 2020 г.
1894
«Укравтодор» запустив інтерактивну мапу: там можна залишати скарги щодо стану доріг...
28 февраля 2020 г.
6878
НАК «Нафтогаз» встановив оптову ціну газу на лютий 2020 року...
27 февраля 2020 г.
2597
Вітрогенератор побудований з опорою на унікальну телескопічну технологію...
27 февраля 2020 г.
1490
Чому зареєструвати право власності після виплати іпотеки можна і без банківського представника...
14 мая 2025 г.
951
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7260
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3743
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1909
У межах програми 70/30 житлові будинки можуть встановлювати інвертори, акумулятори, сонячні панелі, ...
15 мая 2026 г.
3432
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
13 мая 2026 г.
2266
Столиця розвиває розподілену когенерацію, що дає змогу одночасно виробляти електричну і теплову енер...
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який усуває нормативні перешкоди для будівництва Наці...
На території Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили музейно-археологічний простір над залиш...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!