РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.813 EUR: 48.520
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.813
EUR 40.000 41.000 48.520
USD 41.560 42.010 41.813
EUR 48.300 49.010 48.520
Новость

Що чекає Шулявський міст? Місто не викуповуватиме цех №5 «Першого київського машинобудівного заводу»

Місто не буде платити завищену ціну за напіврозвалене приміщення. Ситуацію прокоментував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник
2870
13 февраля 2020 г.


700 млн грн за напіврозвалене приміщення

Фонд державного майна України оцінив вартість цеху №5 «Першого київського машинобудівного заводу» у 700 млн грн. Проте місто не буде платити завищену ціну. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Викуп цеху має стати наступним кроком для продовження робіт з реконструкції Шулявського шляхопроводу. Тільки після його знесення можна буде будувати з’їзд та здійснити благоустрій території. Наразі місто в процесі переговорів, адже вартість, яку визначили за напіврозвалене приміщення, на мою думку, завищена. Таку оцінку можна пояснити лише як спробу таки доотримати прибуток від оренди майна. У вартість будівлі враховано суми, на які укладені на сьогоднішній день орендні договори з компаніями, що продають у приміщенні 5-го цеху «секонд-хенд», – підкреслив Микола Поворозник.

За його словами, місто очікує на оцінку вартості будівлі цеху, яку проведе сертифікований експерт.

«Одразу після цього ми зможемо викупити майно, знести його та продовжити реконструкцію шляхопроводу. Ми плануємо «придбати» це майно за рахунок боргу перед містом АТ «Перший київський машинобудівний завод», який виник у результаті використання землі, яка є власністю міста, і наразі складає понад 214 млн грн», – підкреслив Микола Поворозник.

Він також нагадав, що у грудні 2019 року депутати Київради підтримали проєкт рішення про викуп нерухомого майна, яке перебуває у приватній власності, в зв’язку з реконструкцією транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги вулицею Вадима Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах у місті Києві.

«Наразі місто повністю готове до продовження робіт з реконструкції на Шулявському шляхопроводі. Після отримання експертної оцінки вартості будівлі цеху ми зможемо розпочати процедуру її викупу. Викупати ж цех за вартістю, в яку оцінив його Фонд держмайна, місто точно не буде, бо вона – нереальна», – наголосив Микола Поворозник.

 

Джерело:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Шулявский мост *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 января 2020 г.
3304
Київський мер Віталій Кличко показав, як тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхо...
09 января 2020 г.
5423
Міністерство подало до суду через невиконання компанією зобов'язань щодо реконструкції складів ...
23 декабря 2019 г.
3052
У 2019 році обіцяли повністю запустити електронний квиток і реконструювати «Тарілку» на ...
13 декабря 2019 г.
2591
Після встановлення останнього прогону нового Шулявського шляхопроводу будівельники вже завершили зва...
05 декабря 2019 г.
4370
Голландские специалисты переместили готовые прогоны Шулявского моста в проектное положение, соединив...
20 ноября 2019 г.
3196
Заступник київського мера Микола Поворозник показав, як просуваються роботі на будівельному майданчи...
14 мая 2025 г.
387
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6533
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
29 июня 2022 г.
10071
Украинцев смогут привлекать к разным видам общественных работ по желанию местных властей. Какими они...
24 июня 2025 г.
2423
Також для відповідних вразливих категорій підвищено граничний рівень заборгованості з оплати за ЖКП,...
27 мая 2025 г.
3806
У січні 2023 року згідно з розпорядженням КМВА комунальна корпорація "Київавтодор" офіційно віддала ...
20 мая 2025 г.
2434
Номінальна напруга в енергомережі становитиме 230/400 вольт замість звичних 220/380 вольт...
З них трохи більше 3 млрд грн спрямують на капітальні ремонти, майже 4,3 млрд грн направлять на прод...
Під час робіт застосовували струменево-ін’єкційний метод. Орієнтовно одна машина за день усува...
14 мая 2025 г.
3578
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!