РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.465 EUR: 50.798
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.100 43.700 43.465
EUR 50.200 51.200 50.798
USD 43.350 43.850 43.465
EUR 50.560 51.251 50.798
Новость

У Києві залатали пошкоджену ділянку дороги, де прорвало теплотрасу

На вул. Антоновича розпочали асфальтувати місце пошкодження тепломережі
1491
16 января 2020 г.


Аварії на теплотрасах

Робота з ліквідації пориву тепломережі не зупиняється ні на хвилину. Частину пошкодженого трубопроводу уже замінили. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

«На місці пошкодження тепломережі працюють фахівці КП ШЕУ Голосіївського району. Одразу ж після заміни тепломагістралі розпочали відновлення покриття проїжджої частини: влаштували піщано-щебеневу подушку і розпочали асфальтування», – повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Він додав, що дорожники встеляють 2 шари покриття, використовують високоякісний полімерасфальтобетон.

Нагадаємо, напередодні в столиці трапився ряд проривів труб на тепломережах. Зокрема, прорвало трубу і на Теремках 

Джерело:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Прорывы теплосетей (*)
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 января 2020 г.
2354
Лев Парцхаладзе, президент КБУ повідомив, що інженерні мережі зношені більш ніж на 80% і &...
15 января 2020 г.
1511
Киев продолжает затапливать горячая вода из отслуживших свое труб...
15 января 2020 г.
3041
Износ труб привел к одному из самых масштабных за последние годы коммунальному ЧП. Кто виноват ...
14 мая 2025 г.
876
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7177
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3649
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
06 апреля 2026 г.
1792
Уряд розширив програму «СвітлоДІМ» на Харківську область. ОСББ і управителі зможуть отри...
06 апреля 2026 г.
1796
Прийом нових заявок за програмою «ГрінДІМ» поставили на паузу. Подальший розгляд і відно...
02 апреля 2026 г.
2123
Переселенці отримають можливість оформити допомогу на проживання онлайн через портал Пенсійного фонд...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3582
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4882
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!