РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.872 EUR: 50.852
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.550 44.150 43.872
EUR 50.200 51.200 50.852
USD 43.730 44.230 43.872
EUR 50.520 51.219 50.852
Новость

В МАУ планують запустити автобусний рейс

За декілька тижнів перевізник має намір запустити перший автобусний рейс
6355
10 июня 2019 г.



Автобусний рейс від МАУ

МАУ веде перемовини з автобусними перевізниками з приводу відкриття автобусного рейсу з аеропорту Вінниці до «Бориспіля». Як повідомили порталу «У відпустку» в прес-службі авіакомпанії, МАУ планує попередньо запустити такі автобусні рейси з 15 липня. З Вінниці автобус буде вирушати о 3-00, а з «Борисполя» – о 20-25. Час руху – 4 години. «Для нас це перший досвід в мультимодальних перевезеннях», – додають в МАУ.

Однак окремо купити квиток на автобусний рейс буде неможливо. Він буде слугувати тільки частиною єдиного квитка, наприклад, Вінниця-Нью-Йорк з пересадкою на літак у «Борисполі».

Джерело:
uvidpustku
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 июня 2019 г.
3204
ЕБРР даст городу кредит на 12,5 млн евро...
07 июня 2019 г.
3147
Прилад допоможе надати ПМД людині із зупинкою серця...
07 июня 2019 г.
2768
Колишній аеропорт "Жуляни" носитиме ім'я авіаконструктора...
06 июня 2019 г.
2726
Йдеться про субсидіантів, у яких станом на травень в особистих кабінетах була переплата...
14 мая 2025 г.
860
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7156
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3625
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
3383
В Україні ухвалили закон, який звільняє власників зруйнованого або пошкодженого житла від оплати ком...
24 марта 2026 г.
3088
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3321
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!