РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.139 EUR: 50.654
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.139
EUR 40.000 41.000 50.654
USD 42.900 43.281 43.139
EUR 50.500 51.015 50.654
Новость

Де працюватиме президент?

Переїзд у нову будівлю може відбутися вже до кінця цього року
2720
28 мая 2019 г.



Міграція адміністрації

Адміністрація президента (АП) може переїхати у нову будівлю вже цього року.

Офіційно команда Зеленського не робить ніяких заяв стосовно варіантів для переїзду, однак, декілька співрозмовників з Адміністрації повідомили, що розглядається можливість переїзду до конгресно-виставкового центру «Парковий», більш відомого як «вертолітний майданчик Януковича».

Один з співрозмовників у «Парковому» підтвердив, що команда Зеленського спілкується з юристами з цього приводу. За його словами ніяких домовленостей поки що немає.

Ще до своєї перемоги на виборах Володимир Зеленський виказав бажання перемістити АП в інше місце. У прес-службі президента відмітили, що ідея переїзду все ще актуальна, робота в цьому напрямку ведеться.

Зеленський перед другим туром виборів заявляв, що розглядає варіант переїзду АП за межі Києва.

«Я перенесу туди резиденцію, де немає заторів. Просто перенесу з Києва», – говорив Зеленський, пояснюючи це тим, що його кортеж може створювати незручності для жителів Києва.

 

Джерело: mind.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 мая 2019 г.
2714
Колебания цены связаны с тем, что НАК «Нафтогаз Украины» повысила оптовую цену газа, а т...
28 мая 2019 г.
2574
Газ снова дешевеет на международном рынке, и благодаря этому Нафтогаз в июне снижает цены на газ для...
28 мая 2019 г.
2605
В Киевраде зарегистрированы проекты соответствующих решений ...
28 мая 2019 г.
2650
Камеры установлены на всех станциях подземки, 6 из них уже подключены к системе...
27 мая 2019 г.
2952
Дмитрий Стрижов попросил Виталия Кличко инициировать финансовую проверку и аудит проведения капремон...
27 мая 2019 г.
3105
 Помимо полной реконструкции «Яблоньки», рабочие также приводят в порядок вторую ст...
14 мая 2025 г.
741
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7008
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3475
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
22 января 2026 г.
4319
Пенсійний фонд України у 2026 році планує моніторинг правильності нарахування субсидій. Перевірки мо...
20 января 2026 г.
2579
Новий формат графіків відключень світла передбачає, що у деяких регіонах без електрики можуть залиша...
19 января 2026 г.
3575
Міністр енергетики повідомив, що житлові будинки, де встановлено електричне опалення, внесуть до спи...
Приватні донори гарантували виділення коштів на проєктні та контраварійні роботи для знакової будівл...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!