РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.248 EUR: 49.472
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.248
EUR 40.000 41.000 49.472
USD 42.000 42.369 42.248
EUR 49.230 49.930 49.472
Новость

Столичные детсады оборудовали солнечными коллекторами (ФОТО)

На крыше здания установлены 20 солнечных коллекторов, позволяющих получать тепловую энергию из солнечной.

4087
14 декабря 2018 г.

По расчетам они будут производить в год 122,3 Гкал

В этом году в четырех дошкольных учреждениях столицы установили солнечные коллекторы, позволяющие производить тепловую энергию для подогрева воды.

Всего в Киеве за последние три года провели комплексную термомодернизацию 28 школ и детсадов, уменьшив в них потребление энергии почти на половину. Об этом заявил заместитель председателя КГГА Петр Пантелеев.

На крыше здания установлены 20 солнечных коллекторов, позволяющих получать тепловую энергию из солнечной.






«Безусловно, наиболее эффективной работа солнечных коллекторов является летом, однако по проектным расчетам они будут производить в год 122,3 Гкал. Это фактически полностью покрывает потребности учреждения в горячей воде.

Проекты энергосбережения были и будут безусловным приоритетом, в 2019 году на энергоэффективные проекты в бюджетной сфере планируем направить не менее 50 млн. грн.», – подчеркнул Петр Пантелеев.

Источник: 100realty.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 декабря 2018 г.
2937
Одесский областной совет может выделить из областного бюджета финансирование в размере порядка 1,5 м...
14 декабря 2018 г.
2819
Частину перил демонтують, аби облаштувати вхід і вихід з підйомника на поверхи. ...
13 декабря 2018 г.
2935
Новый орган призван эффективнее использовать бюджетные средства. ...
13 декабря 2018 г.
2668
Мэрия Одессы решила открывать детские сады на первых этажах новых жилых комплексов, приобретая помещ...
13 декабря 2018 г.
2922
Система регистрирует по данным с GPS-трекеров превышение скорости и сигнализирует об отклонении от м...
13 декабря 2018 г.
2733
Не підключені в країні до центрального опалення та котелень більше 500 закладів дошкільної освіти. ...
14 мая 2025 г.
676
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6925
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3420
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
19 декабря 2025 г.
4477
У Деснянському районі Києва встановили перше в Україні сертифіковане мобільне укриття, виготовлене з...
09 декабря 2025 г.
3289
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
2600
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!