РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.070 EUR: 48.974
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.070
EUR 40.000 41.000 48.974
USD 41.800 42.191 42.070
EUR 48.700 49.400 48.974
Новость

Договір підписали: в столиці почнуть будувати метро на Виноградар

В столиці починають підготовчі роботи до будівництва метро на Виноградар
3953
21 ноября 2018 г.




Метро на Виноградар

Столична влада розпочинає будівництво метро на Виноградар. За підсумками коригування міського бюджету на 2018 рік планується повернути 1,1 млрд гривень на будівництво станцій метрополітену на Виноградар (продовження Сирецько-Печерської гілки). Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київради.

«Ми повертаємо, у відповідності до рішення Київради, 1,1 млрд гривень на будівництво метро на Виноградар. Тендер відбувся, договори підписані. Ми фактично відроджуємо будівництво метро у столиці. Бо останню станцію в Києві, нагадаю, відкрили у 2012 році», – заявив Віталій Кличко.

Також за результатами коригування бюджету столиці на цей рік планують спрямувати додаткові кошти на забезпечення безперебійної роботи об’єктів теплопостачання Києва, дофінансування сфери освіти, зокрема йдеться про додаткові кошти на надбавки і зарплату освітянам.

«Ми повинні спрямувати додатково і 100 млн гривень на придбання житла для киян-учасників АТО. Як ми домовлялися і пообіцяли Раді ветеранів АТО», – додав мер.

Планується виділити додаткові кошти і на закупівлю нового громадського транспорту та спецтехніки для прибирання міста.

«Ми повинні отримати до кінця року ще 6 нових трамваїв та 2 снігоплавильних комплекси, близько 15 одиниць іншої техніки для прибирання міста взимку», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: прес-служба КМДА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Метро на Виноградарь *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 ноября 2018 г.
3176
В тендере по строительству метро на Виноградарь осталось два участника...
12 сентября 2018 г.
3540
По прогнозам, строительство 1-й очереди метро на Виноградарь должно обойтись в почти шесть миллиардо...
10 сентября 2018 г.
3660
На продление Сырецко-Печерской линии скорее всего объявят новый тендер...
15 августа 2018 г.
5324
Фирму "Адамант" отклонили из-за формальных ошибок в документах об образовании нескольких инженеров, ...
14 мая 2025 г.
572
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6715
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3322
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
24 октября 2025 г.
2407
У Києві стартує програма співфінансування: багатоквартирні будинки отримують компенсацію за проєктну...
23 октября 2025 г.
4579
Уряд продовжив дію механізму ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026 року...
Київська міська влада виділила 548 млн грн на забезпечення безперебійного водопостачання та водовідв...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4946
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!