| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 43.300 | 43.900 | 43.655 |
| EUR | 49.800 | 50.800 | 50.312 |
| USD | 43.450 | 43.950 | 43.655 |
| EUR | 50.050 | 50.751 | 50.312 |
У Києві планують реконструювати транспортний вузол на правобережних підходах до Південного мосту. Для цього оголошено тендер на розробку проєктної та вишукувальної документації із очікуваною вартістю близько 22,887 млн грн.
Про це пише Build Portal із посиланням на повідомлення пресслужби КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва».
Проєкт охоплює ділянку зі з’їздами з вулиці Саперно-Слобідської на Столичне шосе. Передбачається створення нових транспортних рішень, які дозволять змінити схему руху на підходах до мосту та оптимізувати потоки автомобілів.
Очікується, що після реалізації проєкту транспорт, який рухається з Деміївської площі у напрямку Обухова та у зворотному напрямку, буде перерозподілений. Це має зменшити навантаження на Південний міст і проспект Науки.
Крім того, реконструкція повинна знизити трафік на вузлі Столичне шосе - проспект Науки та скоротити кількість автомобілів, які перетинають залізничний переїзд на цій ділянці.
Замовником робіт виступає КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва». Прийом пропозицій від учасників тендеру здійснюється відповідно до законодавства про публічні закупівлі з урахуванням умов воєнного стану.
50 років без заміни: чому XPS STYROPLIT — це інвестиція, а не витрата
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.