РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.082 EUR: 51.580
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 44.082
EUR 50.800 51.800 51.580
USD 43.800 44.234 44.082
EUR 51.150 51.805 51.580
Новость

Будівництво Музею Революції Гідності може бути продовжене після рішення Ради

Проєкт тривалий час залишався призупиненим через арешт ділянки та правові колізії між різними галузями законодавства
2701
25 февраля 2026 г.

Рада підтримала законопроєкт для відновлення робіт над Музеєм Революції Гідності 

Верховна Рада України 24 лютого ухвалила за основу законопроєкт №14166, спрямований на створення правових умов для відновлення робіт над Музеєм Революції Гідності в Києві. За відповідне рішення проголосували 276 народних депутатів.

Про це йдеться на сайті ВР, пише Build Portal.

Документ покликаний розблокувати реалізацію об’єкта державного значення, який тривалий час залишався призупиненим. Перешкодами були правові колізії між містобудівним, дорожнім і пам’яткоохоронним законодавством, статус охоронної зони, арешт земельної ділянки, а також відсутність спеціальної норми, що визначала б особливий порядок реалізації саме цього проєкту.

Арешт було накладено в межах кримінальних проваджень щодо подій Революції Гідності для збереження можливих речових доказів і недопущення проведення робіт до завершення процесуальних дій. Саме це обмеження унеможливлювало реалізацію проєкту протягом тривалого часу.

Законопроєкт передбачає врегулювання ситуації таким чином, щоб дозволити продовження будівництва без зміни загальних принципів регулювання. Зміни стосуватимуться виключно цього об’єкта і не впливатимуть на загальні підходи до містобудівного чи дорожнього законодавства.

У разі остаточного ухвалення документа це відкриє можливість перейти до відновлення будівельних робіт у межах проєкту.

 Фінансові вигоди для забудовника: як керамоблок підвищує прибутковість проєктів 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Война России против Украины. Город
Строительство и реконструкции
Развитие города
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 декабря 2025 г.
4244
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
23 июля 2025 г.
2939
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
18 февраля 2025 г.
6754
Завдяки проведеним роботам озеро наповнювалося водою до настання морозів. Однак нинішня погода може ...
14 мая 2025 г.
918
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7222
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3688
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
2816
Уряд визначив параметри тарифу на електроенергію для населення. Рішення діятиме до 31 жовтня та регу...
28 апреля 2026 г.
2649
В Україні змінюють правила стягнення боргів через цифровізацію виконавчого провадження. Система інте...
24 апреля 2026 г.
4635
Заплановані зміни у сфері житлового управління передбачають нові механізми роботи з житловим фондом ...
У Києві після тривалої паузи відновили роботи на території Sky Towers. На майданчику з’явилася...
Нові абонементи на паркування у Києві дозволяють оформити доступ до паркомісць через цифровий сервіс...
29 апреля 2026 г.
2165
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!