РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.041 EUR: 48.427
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.041
EUR 40.000 41.000 48.427
USD 41.780 42.185 42.041
EUR 48.120 48.740 48.427
Новость

Кличко повідомив, коли буде відкрито першу станцію метро на Виноградар

Мер анонсував відкриття мінімум однієї станції метро в Києві
2899
10 октября 2025 г.

Будівництво метро на Виноградар 

Першу станцію метро на Виноградар відкриють у Києві у 2026 році, заявив міський голова Віталій Кличко у четвер.

"Наступного року як мінімум одна станція буде відкрита", – сказав мер на засіданні Київради.

Раніше Кличко прогнозував, що дві нові станції метро у Києві з'являться у 2027 році, як це передбачено контрактом з підрядником.

Будівництво станцій "Мостицька" і "Проспект Правди" (зараз – "Варшавська") у Києві почалося ще 2019 року. Планувалось, що їх відкриють у грудні 2021 року.

"Метро на Виноградар будується. По тих коштах, які зараз забюджетовані в поточному році, є запевнення [підрядника], що роботи будуть виконані", – додав директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік.

Заява Кличка пролунала під час розгляду проєкту рішення щодо залучення коштів міжнародних фінансових організацій для будівництва перших шести станцій нової Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену (метро на Троєщину).

"Це рішення носить мандатний характер. Про жодні конкретні фінансові інструменти мова в ньому не йде. Називаю дві цифри: 68 млрд грн – оцінка частини проєкту гілки метро на Троєщину і можливості бюджету на наступний рік 18 млрд грн. Тобто якщо нічого іншого не будувати, можете собі уявити, скільки років піде на будівництво метро. Місто власними силами такий проєкт не реалізує", – сказав Репік.

За його словами, переговори щодо залучення кредиту уже ведуться, але без рішення Київради їх неможливо буде фіналізувати.

Проте рішення не було ухвалено на цьому засіданні, його відправили на доопрацювання 64 голосами.

 Протипожежні стіни з автоклавного газобетону для логістичних центрів 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
Фото:
Фото из открытых источников
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Новости для населения*
Новости ЖКХ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 октября 2025 г.
4970
Одну з основних вулиць на лівому березі Києва ремонтуватимуть майже два роки...
03 октября 2025 г.
4707
Подача тепла в ці установи виконується за їхніми індивідуальними заявками. Цей алгоритм є виправдани...
02 октября 2025 г.
8675
Житлова субсидія розраховується на період опалювального сезону, який офіційно триває з 16 жовтн...
29 сентября 2025 г.
7132
Цього року у будинку також планують встановити сонячну станцію, яка живитиме ліфти, насоси водопоста...
26 сентября 2025 г.
1872
Для стабільного проходження опалювального сезону уряд готує рішення про заборону на відключення водо...
18 июля 2025 г.
2823
Загалом на ділянці демонтують близько 300 МАФів. За попередніми оцінками, після завершення робіт міс...
14 мая 2025 г.
606
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6764
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3339
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
03 ноября 2025 г.
1434
Головною відмінністю єПідтримки від попереднього року буде нова програма "УЗ-3000"...
29 октября 2025 г.
4508
В питанні про старт опалювального періоду місто враховувало ключові фактори – погодні умови, р...
24 октября 2025 г.
2450
У Києві стартує програма співфінансування: багатоквартирні будинки отримують компенсацію за проєктну...
Київська міська влада виділила 548 млн грн на забезпечення безперебійного водопостачання та водовідв...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4974
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!