РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.072 EUR: 51.261
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.750 44.350 44.072
EUR 50.700 51.700 51.261
USD 43.910 44.411 44.072
EUR 51.060 51.760 51.261
Статья

Вибір кольору для фасаду будинку

Компанія «Снєжка-Україна» розповіла про нові можливості по вибору кольору фарби для оформлення фасаду будинку.
4745
11 июля 2016 г.


У розпалі літо. Хтось ніжиться на пляжах курортів, а хтось активно займається облаштуванням свого обійстя. Зокрема, час подбати і про дизайн та оформлення фасаду будинку. ТМ Śnieżka подбала про те, аби споживач у літній період мав змогу оновити дизайн екстер'єру свого помешкання.

 

Компанія «Снєжка-Україна» впродовж певного періоду опрацьовувала дослідження українського ринку щодо фасадних фарб, аби надати ширших можливостей фасадним виробам ТМ  Śnieżka.  Зокрема, відтепер акрилову емульсійну фарбу для фасадів Śnieżka Extra Fasad пристосовано для забарвлення у системі тонування  Śnieżka Colour System  у  кольори палітри  Śnieżka NCS CASCADE, що має 518 найрізноманітніших тонів і відтінків. Таким чином, кінцевий споживач має широкий спектр для вибору бажаного кольору для фасаду свого будинку. Нова кольорова піктограма, розміщена на лицевій стороні упаковки, - це орієнтир та підкажчик для покупця, що фарбу можна забарвлювати.   

Крім того, акрилова емульсійна фарба для фасадів Śnieżka Extra Fasad пройшла лабораторні випробовування, яку провела Акредитована Лабораторія АТ «Śnieżka», що у Польщі. Ґрунтовні дослідження з допомогою  лабораторного устаткування підтвердили якість виробу і стійкість пофарбованого покриття на атмосферні чинники на довгі роки. Таким чином, керуючись лабораторними висновками, виробник фарби надає покупцю 10-літню гарантію щодо стійкості пофарбованого покриття. 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                    

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua


Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»

Інформацію розміщено на правах реклами 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Обзоры стройматериалов
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 мая 2016 г.
3211
Компанія «Дікергофф Цемент Україна» ділиться секретами стабільно високої якості продукці...
23 декабря 2019 г.
4438
У компаніях FOMALGAUT GROUP впроваджений 3-рівневий контроль якості продукції. При цьому компанії гр...
31 октября 2019 г.
4612
Осенью становится актуальной подготовка незавершенного строительства к зимовке, то есть консервации,...
24 октября 2019 г.
6333
Бензиновый генератор пригодится в местности, где отсутствует электроснабжение или наблюдаются частые...
12 мая 2026 г.
9041
У місті Новий Тайбей відкрили Danjiang Bridge - найдовший у світі асиметричний вантовий міст через р...
07 мая 2026 г.
4475
Контракт на $1,29 млрд передбачає будівництво двох нових тунелів під Гудзоном у межах модернізації т...
24 апреля 2026 г.
4326
Робот HMND 01 пройшов випробування на підприємстві в Британії, де працював як звичайний співробітник...
22 апреля 2026 г.
878
Эксперты Rauta исследовали тему sustainability и основные направления улучшения устойчивости строите...
22 апреля 2026 г.
654
Rauta experts explored the topic of sustainability and the main directions for improving the sustain...
22 апреля 2026 г.
3163
Експерти Rauta дослідили тему sustainability та основні напрямки покращення сталості будівельних про...
04 мая 2026 г.
2245
Використання праймера є ключовим етапом у гідроізоляції. Його ігнорування або помилки в нанесенні мо...
07 апреля 2026 г.
8775
У Нідерландах представили гнучку сонячну плівку на основі перовскіту, інтегровану в черепицю. Рішенн...
03 апреля 2026 г.
15045
Легкі знімні панелі можуть стати альтернативою утепленню фасадів. Вони доступні, мобільні та придатн...