РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.641 EUR: 48.782
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.641
EUR 40.000 41.000 48.782
USD 41.500 41.999 41.641
EUR 48.650 49.351 48.782
Новость

За нищення історичних пам’яток у Львові штрафуватимуть на суму до 170 тисяч

Розгляд всіх справ відбуватиметься відкрито і з онлайн-трансляцією
1406
29 марта 2018 г.



Виконком Львівської міської ради створив адміністративну комісію, яка наглядатиме за тим, як юридичні особи виконують норми законодавства про охорону культурної спадщини. Комісія має право накладати штрафи від 1700  до 170 тисяч гривень за різні порушення, інформує прес-служба Львівської міської ради. Йдеться про порушення,  передбачені ст. 92 Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Як пояснив заступник міського голови Львова з питань розвитку та голова комісії Андрій Москаленко, часто орендарі, або власники не дотримуються правил догляду і поводження з цими об’єктами. За його словами,  найпоширеніші порушення – самовільна заміна вікон на пластикові, перепланування і т.д.

Чиновник запевняє, що розгляд всіх справ відбуватиметься відкрито і з онлайн-трансляцією. Заплановано, що засідання комісії відбуватимуться щотижня.

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, пояснила, за які порушення накладатимуть штрафи.

Йдеться про проведення будь-яких незаконних робіт, що можуть завдати шкоди пам’ятці; недодержання вимог щодо захисту, збереження і утримання пам’ятки; неподання або несвоєчасне подання інформації про виявлення об’єкту культурної спадщини при проведенні будівельних робіт та за ухилення власника пам’ятки від укладання охоронного договору.

«Найменший штраф – 1700 грн, може бути накладений за неукладання охоронного договору. Натомість найвища сума – 170 тис. грн, може бути за самовільне виконання робіт у пам’ятці архітектури без жодних дозволів. Крім того, порушників зобов’язуватимуть повернути пам’ятку до автентичного вигляду», – розповіла Лілія Онищенко.

Як пояснила Онищенко, адмінкомісію на рівні міста створили, щоби прискорити час розгляду  протоколів про порушення. Штрафи накладатимуть за місцем виконання робіт, а не за місцем прописки власника. Якщо людина не сплатила штраф, їх стягуватиме виконавча служба в подвійному розмірі. Якщо ж після штрафу власник чи орендар не поверне об’єкт до автентичного вигляду, на них подадуть до суду.

Джерело: Tvoemisto

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2018 г.
1404
Лидером по вводу в эксплуатацию объектов ВИЭ в первом квартале 2018 года является Херсонская область...
29 марта 2018 г.
2432
Главным акцентом на площади станет пешеходный фонтан без чаши и обозначение несуществующей ныне церк...
29 марта 2018 г.
2171
Цеглини матимуть поверхню з високоточною обробкою, що дозволить їм надійно і лег...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3009
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6977
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8789
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4470
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2863
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3066
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!