РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 39.670 EUR: 42.520
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 39.670
EUR 40.000 41.000 42.520
USD 39.450 39.830 39.670
EUR 42.280 42.850 42.520
Ми допрацьовуємо BuildPortal. Зовсім скоро він стане ще кращим!

В трьох містах України впровадять принципи сталого та інтегрованого міського розвитку на прикладі Німеччини

Три українських міста співпрацюватимуть із німецькими та на практиці впроваджуватимуть принципи сталого та інтегрованого міського розвитку
1747 09.06.2017 в 07:42


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерство навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччина (BMUB) визначили три українські міста, які, співпрацюючи з німецькими містами, на практиці впроваджуватимуть принципи сталого та інтегрованого міського розвитку. Ними стали Київ, Миколаїв та Львів.

Про це повідомив заступник Міністра з питань будівництва Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

«Київ, Миколаїв та Львів стали учасниками спільної ініціативи Мінрегіону та BMUB в рамках проекту GIZ «Національна політика міського розвитку в Україні». Разом з трьома німецькими містами – Лейпцигом, Нюрнбергом та Оснабрюком - українські муніципалітети обміняються досвідом щодо впровадження кращих практик сталого та інтегрованого міського розвитку», - сказав він.

Критеріями відбору українських міст стали:

- відкритість місцевої влади та готовність реалізовувати нові муніципальні проекти;

- досвід у сфері інтегрованого міського розвитку;

- наявність цікавих ідей та ініціатив у сфері сталого розвитку для їх впровадження на практиці.

За словами заступника Міністра, сфери міського розвитку України та Німеччини є дуже схожими. «Ми маємо багато спільного в міському розвитку та інших аспектах - екологічному, соціальному, економічному. Вирішення проблемних питань у цих сферах неможливі без активної участі громадянського суспільства, це успішно діє в Німеччині і ми повинні це також впроваджувати у себе», - підкреслив Лев Парцхаладзе.

Від імені Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини уповноважений представник з політики міського розвитку Томас Хаберланд висловив подяку за співпрацю та зазначив, що з нетерпінням очікує на створення майбутньої мережі міст. За його словами, в Україні є багато цікавих ініціатив на місцевому рівні, які можуть бути застосовані у національній політиці інтегрованого розвитку міст.

Довідково: Проект  «Національна політика міського розвитку в Україні»  реалізовується за підтримки GIZ в рамках співпраці Мінрегіону та Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини та спрямований на створення національної політики, яка б притримувалася Лейпцизької хартії інтегрованого розвитку міст.  Одним з компонентів проекту є співпраця в сфері інтегрованого міського розвитку між трьома українськими та трьома німецькими містами, які утворять мережу для  обміну практичним досвідом.

Так, у грудні 2016 року у Києві за підтримки GIZ та обох міністерств відбулась Перша українсько-німецька конференція інтегрованого міського розвитку, у рамках якої було нагороджено призерів «Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні». Конкурс відзначив проекти інтегрованого розвитку міста, втілені за активної участі громад.

Джерело: прес-служба заступника Міністра з питань будівництва Мінрегіону Лева Парцхаладзе

 
 
Интересные новости:
09.06.2017
1775
Иностранцы теперь значительно реже интересуются приобретением недвижимости в стране...
09.06.2017
1555
Киевские власти продолжают "наводить марафет" на станциях метрополитена...
26.04.2024
2299
В якій би точці України громадянин або його родина не знаходилась, за допомогою е-системи вони можут...
26.04.2024
2578
Рішення пов'язане з відновленням фінансової допомоги з боку Євросоюзу та Сполучених Штатів ...
26.04.2024
1443
Метою законопроєкту №9630 є впорядкування системи кваліфікації та створення Єдиного реєстр...