РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.645 EUR: 45.089
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.645
EUR 40.000 41.000 45.089
USD 41.400 41.831 41.645
EUR 44.700 45.401 45.089
Новость

За час вторгнення зруйновано понад 200 000 будинків

З них близько 900 зруйнованих будівель були об'єктами, захищеними Женевськими конвенціями — лікарні, школи, церкви
1933
05 июня 2024 г.

Зруйновано понад
200 000 будинків

Понад два роки війни в Україні в країні було серйозно пошкоджено або повністю зруйновано близько 210 000 різних будівель. Це показав аналіз даних радіолокаційних супутників, які можуть виявляти навіть невеликі зміни у будовах, пише The New York Times.

При цьому близько 900 пошкоджених та зруйнованих будівель були об'єктами, захищеними Женевськими конвенціями, які встановлюють стандарти гуманного звернення під час війни. До цього числа входять: 106 лікарень, 109 церков та 708 шкіл, коледжів та університетів. Це консервативна оцінка, яка не включає дані щодо Західної України, наголошує NYT.

Найбільше від військових дій постраждали такі українські міста, як Маріуполь, Харків, Ірпінь, Рубіжне та Мар'їнка.

Водночас не всі постраждалі будинки можна віднести на рахунок російської армії. Як пише NYT, Збройні сили України також завдали серйозної шкоди будівлям, бомбардуючи передові російські позиції та атакуючи захоплені росією території, зокрема Крим, Донецьку та Луганську області.

Не завжди можна точно встановити, яка зі сторін військового конфлікту відповідає за ту чи іншу зруйновану будівлю, зазначають журналісти NYT. Однак руйнувань на окупованих росією українських територіях значно менше, ніж в решті України.

Крім цього, росія внаслідок ракетного обстрілу знищила або пошкодила понад 800 об'єктів теплопостачання, на відновлення яких потрібно близько $1 млрд, зазначав Шмигаль. Колишній міністр ЖКГ країни Олексій Курченко заявляв про виведення з експлуатації до 90% потужностей теплових електростанцій в Україні. Через це в країні ввели обмеження на споживання електроенергії, які збережуться до зими і можуть тривати і в зимовий період.


Цікаво про будівництво:
 як контролювати якість бетонів та бути впевненим у виборі виробника?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Aото DR

Источник:
mind
10 мая 2024 г.
4949
На основі розробленого ескізного проєкту та проєкту підготовчих робіт на об’єкті будівництва р...
09 мая 2024 г.
5908
Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну BASF оголосила про намір згорнути в...
23 апреля 2024 г.
5072
Найбільший у світі виробник будматеріалів Knauf піде з рф після журналістського розслідування щодо с...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5474
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4784
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
473
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
Сегодня
719
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
21 марта 2025 г.
7914
В будівлі стовпи та балки з клеєного бруса з’єднуються буковими дюбелями...
Вчера
669
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2073
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
423
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
689
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!