РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Новость

АНОНС: розширене зібрання КБУ, 9 серпня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

Напередодні Дня будівельника, 09 серпня 2023 року відбудеться розширене зібрання КБУ
2483
09 августа 2023 г.



Розширене зібрання КБУ

Коли: 9 серпня 2023 року
Де: Київ, (офіційні листи-запрошення будуть надіслані учасникам КБУ)

Зважаючи на нові виклики, можливості, зміни та велику відповідальність за майбутнє нашої країни, будівельна галузь має важливу місію – відновити міста та інфраструктуру України. Таким чином на плечі будівельників лягає тяжка робота пов’язана із відбудовою нашої держави.

Головний меседж зустрічі — консолідація спільних зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні та реалізації майбутньої відбудови країни за принципом Build Back Better.

Під час засідання обговоримо нагальні питання стану будівельної галузі у воєнний період та взаємодії з органами державної влади, виклики відбудови. До участі запрошені представники влади, будівельного бізнесу, партнери КБУ, а саме: керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань.

Зараз, коли Україна протистоїть зовнішньому ворогу, все цінніше стає єднання у реалізації цієї спільної місії. Український бізнес мужньо долає перепони та виклики, беззупинно йде вперед і веде за собою країну. Підтримуючи будівельну галузь зараз — ми підтримуємо економіку майбутньої України. Адже відбудова стане одним з флагманів економічного зростання та ключовою точкою співпраці з іноземними партнерами.

До зустрічі на розширеному зібранні КБУ!

Дата: 09 серпня 2023 року;

Офіційні листи-запрошення будуть надіслані учасникам КБУ!

При виникненні додаткових питань звертайтесь до виконавчої дирекції КБУ:
office@kbu.org.ua
(044) 200 04 52

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Інформацію опубліковано на правах реклами
Источник:
kbu
20 июля 2023 г.
2097
Італійські партнери ініціюють новий діалог про відбудову України...
25 июля 2023 г.
1874
Аналітики підбиватимуть підсумки 1 півріччя 2023 року та визначать можливі вектори розвитку рин...
20 июля 2023 г.
1581
Сьогодні відбудеться восьме засідання Робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України. ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3888
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6004
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4895
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5562
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5557
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4451
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1594
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1463
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
530
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
751
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!