| Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
| USD | 43.650 | 44.250 | 44.004 |
| EUR | 50.900 | 51.900 | 51.548 |
| USD | 43.810 | 44.234 | 44.004 |
| EUR | 51.300 | 52.051 | 51.548 |

У Києві з’явився мурал, присвячений єдності та стійкості українського народу.
Фото оприлюднили в Telegram-каналі “Інформує Київ”.
Ініціатором та автором картини, яка відображена на муралі, стала харківська художниця Соня Морозюк. Мурал “Що крутіше, ніж сім’я у 44 млн?” знаходиться на вулиці Мечнікова, 16, неподалік від стадіону “Олімпійський”.
Стінопис створений за мотивами однойменної картини з глибоким змістом єдності для українців. Цей мурал про українців на передовій і в тилу, про взаємопідтримку і спільні зусилля заради перемоги над російськими окупантами.
Цікаво про будівництво: справжній PENETRON американського походження!
Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.