РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.764 EUR: 47.645
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.764
EUR 40.000 41.000 47.645
USD 41.500 41.999 41.764
EUR 47.900 48.750 47.645
Новость

Олену Шуляк обрано головою робочої групи з відновлення постраждалих територій

Група діятиме при профільному комітеті, для того, щоб координувати роботу по створенню Програм комплексного відновлення
5256
18 ноября 2022 г.


Робоча група з відновлення
постраждалих територій


У Верховній Раді створено робочу групу з питань комплексного відновлення територій, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України, або в яких сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні та інші кризові явища

Про це повідомила ініціатор групи, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Група діятиме при кмітеті з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування для того, щоб координувати роботу по створенню Програм комплексного відновлення», – розповіла вона.

У роботі будуть залучені не лише нардепи, а й представники Офісу Президента, секретаріату Кабміну, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників уповноважених органів містобудування та архітектури, а також асоціацій, об’єднань, неурядових організацій, науковців, експертів у сфері містобудівної діяльності.

Головою групи обрано Олену Шуляк.

Цікаво дізнатись: необхідність та види спецодягу

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
sluga-narodu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
17 ноября 2022 г.
3711
Заклад в Ірпені зможе сам себе забезпечити світлом до чотирьох годин...
16 ноября 2022 г.
3072
У Херсоні складна ситуація з електроенергією та водопостачанням, як через руйнації, так і через масо...
15 ноября 2022 г.
2389
Ця підтримка допоможе з ремонтом критично важливої енергетичної інфраструктури після російських...
31 июля 2025 г.
3185
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2964
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2882
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Вчера
5405
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
424
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
31 июля 2025 г.
1979
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
30 июля 2025 г.
2295
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
850
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!