РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Україна отримала ще 2 тимчасові мости від Чехії (ФОТО)

Конструкції прибудуть у нашу країну найближчими днями та будуть встановлені в регіонах, що критично потребують відновлення транспортного сполучення.
994
01 августа 2022 г.


2 тимчасові мости
від Чехії


"Укравтодор" та Адміністрація державних матеріальних резервів Чеської Республіки в липні підписали документи щодо передачі Україні ще двох 36-метрових тимчасових мостів.

Із посиланням на дані, озвучені заступником голови агентства Андрієм Івком, договір було підписано за підтримки Міністерства інфраструктури України.

Зокрема, йдеться про:

  • двоповерховий двостінний армований мостовий настил TMS Z2p2sz;
  • двоповерховий двостінний армований мостовий настил TMS Z2p2sz з консольним та пішохідним мостом.

"У червні ми вже отримали від Чехії аналогічні мости - один міст уже встановлено в Київській області, другий - буде в одній з центральних областей", - нагадав Івко.

Він зазначив, що 15 вантажівок із конструкціями прибули з Чехії до Польщі, і найближчими днями вирушать на територію України. Ці два тимчасові мости встановлять у "регіонах, що критично потребують налагодження транспортного сполучення".

"Ми щиро вдячні нашим друзям за ці конструкції, котрі вкрай необхідні нашій країні. З огляду на те, що від повномасштабного військового вторгнення інфраструктура України руйнується щодня. Для України сьогодні такі мости є одним з альтернативних способів забезпечення сполучення там, де вкрай важливо налагодити логістичні вузли", - додав топ-менеджер "Укравтодору".

Він також підкреслив, що у воєнний час робота агентства зосереджена на відновлювальних проєктах на звільнених від окупантів територіях. Так, уже використовуються 48 тимчасових переправ та об'їзних доріг у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Житомирській та Миколаївській областях.



 

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
cfts
29 июля 2022 г.
3081
Бійці полку «Азов» стали символом незламності українського народу у боротьбі за право бу...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3180
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9390
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2279
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11355
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5508
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5392
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1552
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1428
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2203
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3022
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!