РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.782 EUR: 48.981
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.782
EUR 40.000 41.000 48.981
USD 41.500 42.010 41.782
EUR 48.800 49.490 48.981
Новость

Забезпечить житлом понад 350 людей: на Київщині відкрито модульне містечко для переселенців (ФОТО)

В селищі Макарів Київської області відкрито восьме модульне містечко
4380
18 июля 2022 г.


Відкрито модульне
містечко у Макарові


15 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відкрив тимчасове модульне містечко в селищі Макарів Київської області.

«Сьогодні відкриваємо восьме модульне містечко - у Макарові. Проінспектував готовність. Іще над 15 модульними містечками ведемо роботи в деокупованих областях. Модульне житло тимчасове, турбота - не тимчасова!», - наголосив Олексій Чернишов.

За словами Міністра, нині фокус саме на деокупованих громадах. Саме зараз такі модулі потрібні громадам для тих, кого ворог позбавив житла. Олексій Чернишов зазначив, що Уряд зараз активно напрацьовує середньострокові та довгострокові варіанти вирішення житлових потреб та відновлення пошкодженого житлового фонду на деокупованих територіях.

Також Міністр висловив вдячність міжнародним партнерам та друзям, зокрема Уряду Польщі, які у такий складний для України час надають підтримку нашим біженцям та долучаються до розміщення ВПО на території України.



Довідково.

У кожному містечку присутні 88 житлових модулів, розрахованих на 352 людини. У містечку є туалетні і душові  кімнати (окремо чоловічі та жіночі), їдальні та дитячі/навчальні. Утримання містечка бере на себе місцева влада.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про відновлення зруйнованого житла у спецтемі на Build Portal

Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 июля 2022 г.
1190
Депутати Київради затвердили міську цільову програму забезпечення житлом...
15 июля 2022 г.
2072
У новому містечку житимуть 40 людей з Луганської та Донецької областей...
22 июля 2025 г.
2920
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6446
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1759
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
Вчера
1562
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
819
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1713
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!