РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 48.607
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 48.607
USD 41.500 42.010 41.751
EUR 48.300 49.000 48.607
Новость

Мінкульт оприлюднив список пам'ятників радянської доби, які можуть прибрати з київських вулиць

Мінкульт оприлюднив список пам'ятників, які будуть зняті з державного обліку
3775
28 июня 2022 г.


Можуть перенести
або демонтувати


Міністерство культури вирішило зняти з державного обліку низку пам’ятників діячам радянської доби. Це означає, що вони можуть бути перенесені або демонтовані.

Зокрема, у Києві дозволили демонтувати пам'ятники Кирпоносу, Фрунзе та Ковпаку, меморіальну дошку на честь маршала Георгія Жукова на будинку штабу округу, а також погруддя Олександра Бойченка, бюсти Боженка та Крупської.

Повний перелік пам'ятників, які знімуть з обліку, можна переглянути за цим посиланням. До нього увійшли також пам'ятники, які раніше вже були демонтовані, як-от копія скульптури Івана Шадра «Булижник – зброя пролетаріату» у сквері біля кінотеатру «Жовтень» та низка пам'ятників Леніну.



Водночас до переліку не увійшли пам'ятники більшовицькому ватажку Миколі Щорсу на бульварі Тараса Шевченка та радянському воєначальнику Миколі Ватутіну в Маріїнському парку.
 

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 июня 2022 г.
947
Голова Київської обласної військової адміністрації повідомив, що наразі важливо відновити повноцінни...
24 июня 2022 г.
2305
Піротехніки перевірили усі пляжі Києва на наявність вибухонебезпечних предметів, але цього року офіц...
16 июня 2025 г.
2834
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2582
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3057
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
23
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
18 июля 2025 г.
686
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
18 июля 2025 г.
4267
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
18 июля 2025 г.
1592
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1439
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3220
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!