РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.234 EUR: 50.601
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.234
EUR 40.000 41.000 50.601
USD 43.200 43.649 43.234
EUR 50.200 50.901 50.601
Новость

Піротехніки перевірили київські пляжі: 4 визнали небезпечними для купання

Піротехніки перевірили усі пляжі Києва на наявність вибухонебезпечних предметів, але цього року офіційно купальний сезон у столиці не відкривається
2417
24 июня 2022 г.


Піротехніки перевірили
пляжі у Києві


У Києві фахівці перевірили всі пляжі на наявність вибухонебезпечних предметів, повідомляє КМВА. 

На чотирьох пляжах заборонено купатися. Це зона відпочинку «Совська балка», «Осокорки», «Озеро Голубе» та «Сонячне».

Безпечними є пляж «Галерейний» у Голосіївському районі, пляжі: «Молодіжний», «Веселка», «Центральний», «Березняки», «Райдуга», «Тельбін», «Довбичка», «Лісова», «Русанівська коса», «Русанівський канал», «Горбачиха» в Дніпровському районі.

В Оболонському районі безпечним є ставок Крачун» «Міський», пляж біля озера Редькіне, пляж озера Вербне, пляж затоки Наталка.

Цьогоріч у Києві та на деокупований територіях області не відкриватимуть пляжний сезон.

Вода на пляжах не відповідає нормам. 

  

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 июня 2022 г.
1347
Украинцы смогут подавать заявки о разрушениях через реестр, а органы местного самоуправления –...
23 июня 2022 г.
1964
Українці можуть подати заяву до Європейського суду з прав людини. Розповідаємо як це зробити...
14 января 2026 г.
3304
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4104
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4085
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
870
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
26 февраля 2026 г.
1428
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1291
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация