РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 47.386
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 47.386
USD 41.500 42.005 41.751
EUR 47.140 47.840 47.386
Новость

На Київщині почали будувати ще один тимчасовий міст

До кінця травня планується, що всіма мостовими переправами на Київщині вже можна буде пересуватися
2660
05 мая 2022 г.


Будівництво тимчасового
під Києвом


На Київщині у Вишгородському районі розпочали будівництво тимчасового мосту, зруйнованого внаслідок збройної агресії російських загарбників.

Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту в Фейсбуці.

"У Вишгородському районі Київщини шляхо-відновлювальний підрозділ розпочав будівництво тимчасового мосту. Інші підрозділи виконують поставлені завдання на визначених напрямках та рубіжах у складі Сил оборони України", - йдеться у повідомленні.

За даними Державного агентства автомобільних доріг України, на Київщині відкрито рух тимчасовою переправою через річку Ірпінь на Варшавській трасі. Запрацювала тимчасова переправа через річку Ірпінь на дорозі М-07 Київ - Ковель - Ягодин.

Міст на трасі М-07, як і більшість на Київщині, було підірвано на початку війни, щоб не дати ворогу просунутись в бік столиці.

У Фастівському районі підрозділи ДССТ побудували тимчасову автомобільну дорогу через водотік шляхом укладання залізобетонних конструкцій в річку та влаштування по них автомобільного проїзду.

Також, за інформацією Київської ОВА, на Київщині вже працює 11 мостів та переправ, а 16 - завершать зводити найближчим часом.

Збудовано дві обхідні дороги, а на семи ще ведуть обстеження і розмінування. До кінця травня планується, що всіма мостовими переправами вже можна буде пересуватися.

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Фото Державної спеціальної служби транспорту

 

Источник:
ukrinform
04 мая 2022 г.
1308
Особлива увага буде приділена автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені. Для забезпечення прозорої р...
04 мая 2022 г.
1443
Працівники комунальних служб Києва також допомагають прибирати місто Ірпінь...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3906
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6131
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4909
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
4542
Пентхауси №80 та №82 продаються разом із можливістю їх об'єднання у чотирирівневу резиденцію з прива...
24 апреля 2025 г.
5662
В основі технології лежить методика використання сонячної енергії для розплавлення місячного грунту ...
Вчера
885
Дізнайтеся, чому Alliance Novobud — лідер серед забудовників бізнес-класу. Якість будівництва,...
11 апреля 2025 г.
1742
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1483
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
552
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
763
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!