РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Данія допоможе у відновленні України

Данія вже надала Україні допомогу на понад 200 млн євро й далі надаватиме Україні військову та гуманітарну підтримку
1189
03 мая 2022 г.


Допомога від Данії


Данія незабаром надасть Україні практичну допомогу у відновленні. Про це заявив міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод на пресконференції з міністром іноземних справ України Дмитром Кулебою.

«Ми будемо партнером та інвестуватимемо у відновлення України. І я знову підтвердив зобов'язання Данії у відновленні Миколаєва. Ми хочемо перейти до докладнішої інформації від українських партнерів. Але саме тоді, коли ми говоримо, у нас є економічна допомога, а також практична допомога Україні, яка вже в дорозі, - вона допоможе відновити вашу країну. Адже ми мусимо робити все можливе, щоб показати, що такі руйнування не мають відбуватися й що ми подолаємо їх якнайшвидше», - сказав Кофод.

Він зазначив, що Данія й далі надаватиме Україні військову та гуманітарну підтримку. Міністр підкреслив, що Данія вже надала Україні допомогу на понад 200 млн євро, зокрема багато зброї.

«І ми хочемо продовжити нашу підтримку, ми хочемо підтримати Україну в боротьбі з росією. Ми також закликатимемо росію негайно піти з вашої країни», - заявив Кофод.

Голова МЗС наголосив на необхідності й далі запроваджувати жорсткіші санкції проти росії, постачати допомогу Україні, включно з відповідною зброєю, продовжувати процес збирання доказів злочинів рф і притягувати злочинців до відповідальності.

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
thepage
02 мая 2022 г.
1814
Доставку скла до України самоврядування столиці Литви бере на себе...
29 апреля 2022 г.
2147
Канада одна з перших країн, яка підготувала законодавство для конфіскації російських активів, включн...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3129
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9335
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2278
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11347
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5505
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5379
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1539
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1427
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2159
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!