РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.284 EUR: 47.910
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.284
EUR 40.000 41.000 47.910
USD 41.200 41.649 41.284
EUR 48.000 48.771 47.910
Новость

Кошти російської влади та олігархів стануть одним з основних джерел наповнення Фонду відновлення України, - Шмигаль

Канада одна з перших країн, яка підготувала законодавство для конфіскації російських активів, включно з активами підсанкційних осіб
2198
29 апреля 2022 г.


Джерело наповнення Фонду
відновлення України


Саме кошти російської влади та олігархів стануть одним з основних джерел наповнення Фонду відновлення України.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Телеграмі.

«росія заплатить дуже високу ціну за агресію проти України. Саме кошти російської влади та олігархів стануть одним з основних джерел наповнення Фонду відновлення нашої країни. Минулого тижня у Вашингтоні ми обговорювали це питання із заступницею Прем’єр-міністра Канади Христею Фріланд та спікеркою Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. І зараз бачимо, що процес пішов», - написав Шмигаль.



Глава уряду також зазначив, що Канада одна з перших країн, яка підготувала законодавство для конфіскації російських активів, включно з активами підсанкційних осіб. Крім того, уряд Канади веде активні консультації з іншими членами "Великої сімки", аби цей приклад наслідували інші країни.

«Ми вдячні великому другу України Христі Фріланд та канадському уряду за лідерство в цьому питанні та допомогу нашій державі», - підкреслив Прем’єр.

Він додав, що 27 квітня Палата представників Конгресу США ухвалила низку рішень на підтримку України, зокрема і законопроєкт, який передбачає конфіскацію російських підсанкційних активів. Крім того, було ухвалено законопроєкт про трансатлантичну безпеку телекомунікацій. Він передбачає підтримку України в питанні інтеграції до європейських телекомунікаційних систем. Окремо союзники України у Вашингтоні готують та вже реалізовують ініціативи, які стосуються пошуку та заморожування активів російських олігархів не лише на території США.

«Це правильний початок, який дозволить покарати агресора, збільшити допомогу Україні та акумулювати кошти на відбудову нашої держави. З усіма іншими нашими союзниками також ведемо перемовини, аби росія повною мірою заплатила за всі руйнування, які вчинила в Україні», - підкреслив глава уряду.

Як повідомлялося, президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Интересно узнать: как выбрать фильтр для бассейна?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 апреля 2022 г.
2218
Ущерб, нанесенный украинской инфраструктуре в результате войны, составляет почти 90 млрд долларов...
28 апреля 2022 г.
46677
Експерти кажуть, що до питання відновлення житлової інфраструктури слід підходити комплексно...
28 апреля 2022 г.
2706
Практично щодня українська сторона зустрічає на Київщині закордонні делегації, які на власні очі пер...
13 августа 2025 г.
3170
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
97770
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3308
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3438
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7501
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10594
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1221
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2977
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2070
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!