РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.896 EUR: 50.524
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.896
EUR 50.050 51.050 50.524
USD 43.730 44.230 43.896
EUR 50.400 51.010 50.524
Новость

Компаніям, що не пішли з ринку РФ планують підняти податки в Україні у півтора рази

Попередньо, це може стосуватися ставок податків на доходи та майно
1071
29 марта 2022 г.


Компаніям, що продовжують працювати
з агресором можуть підняти податки


Україна має намір застосовувати до міжнародних компаній, які працюють в Україні, але не залишили російський ринок після початку агресії, ставки податків на доходи та майно з коефіцієнтом 1,5. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Данило Гетманцев, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики

«Провели спільну нараду з Мінфіном та ДПС щодо законопроєкту про додаткове оподаткування в Україні компаній, які отримують дохід з території країни-агресора. Узгодили концепт законопроєкту, згідно з яким до таких компаній застосовуватимуться ставки прямих податків (на дохід та майно) з коефіцієнтом 1,5», – написав Данило Гетманцев.



Законопроєкт внесуть до парламенту вже цього тижня.

«До того ж компанії очікують і на деякі інші податкові стимули щодо припинення фінансування податками держави, яка знищує ту країну, з якої вони як мінімум отримують дохід», – додав парламентарій.

Водночас Україна планує відзначати спеціальною нагородою західні компанії, які без вагань і повністю пішли з російського ринку.

«Наша мета – жодної копійки до бюджету країни-агресора. Уже багато компаній підтримали Україну та йдуть з російського ринку. І я впевнений: ті, хто ще сумнівається, мають зробити правильний вибір. Не можна підтримувати воєнні злочини, неприпустимо торгувати з військовими злочинцями та заробляти на вбивствах мирних людей. Ті корпорації, які доволі швидко пішли з Росії, ми в Офісі Президента відзначатимемо спеціальною «Відзнакою миру», – заявив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

За підрахунками Єльської школи менеджменту, 450 міжнародних компаній повністю або частково відмовилися від бізнес-зв’язків із Росією з початку військової агресії РФ проти України. Натомість близько 40 великих міжнародних компаній вирішили відмовчатися або публічно відмовитися виходити з російського ринку.

Поможет быстро обеспечить жильем: новая технология строительства позволяет возводить дома всего за 7 дней



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
gmk
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2022 г.
1415
Кабмін схвалив план евакуації підприємств на захід України. Уряд до кінця березня планує визнач...
29 марта 2022 г.
1120
Масштабний демонтаж незаконної реклами проводиться по всій країні. Білборди використовують для укріп...
29 марта 2022 г.
1130
"План Маршала" для України може включати 100 – 200 мільярдів євро. Перша цифра уже задокументо...
16 марта 2026 г.
6811
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
Вчера
1720
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
12 марта 2026 г.
3447
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2099
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Вчера
1720
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
26 февраля 2026 г.
1532
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации