РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.449 EUR: 48.197
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.449
EUR 40.000 41.000 48.197
USD 41.200 41.660 41.449
EUR 47.850 48.539 48.197
Новость

Вказують єдиний напрямок для військових рф: в Україні збережуть легендарні дорожні знаки

Масштабний демонтаж незаконної реклами проводиться по всій країні. Білборди використовують для укріплення барикад
1001
29 марта 2022 г.


Всесвітньовідомі дорожні
знаки збережуть


Служба автомобільних доріг у Київській області демонтувала на Бориспільській трасі незаконно встановлені білборди, які використають для укріплення барикад і виготовлення протитанкових їжаків.

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков у своєму Фейсбуці.

"Тривалий час їх хаотично та з порушенням законних процедур встановлювали на узбіччі однієї з найзавантаженіших доріг України. Тепер білборди служитимуть силам оборони – ними укріплять барикади, а з найбільш міцних частин, зокрема металопрокату в основі конструкцій, зробимо протитанкові їжаки", - сказав Кубраков.

За його словами, масштабний демонтаж незаконної реклами проводиться по всій країні, особливо в регіонах, наближених до зони бойових дій.

"Також з перших днів війни демонтуємо наші дорожні знаки, щоб дезорієнтувати ворожі війська. Зараз вони зберігаються на наших складах. І, на відміну від незаконних білбордів, вони повернуться на українські дороги вже по закінченню війни. І, звісно ж, залишимо на пам’ять про перемогу уже відомі на весь світ знаки (з незначним цензоруванням), що вказують на єдиний можливий напрямок руху для сил окупанта на нашій землі", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, щоб дезорієнтувати ворога, Державне агентство автомобільних доріг України закликало демонтувати на всіх дорогах країни вказівні дорожні знаки, назви населених пунктів. В Україні також з'явився новий дорожний знак «Окупантам рух заборонено».

Поможет быстро обеспечить жильем: новая технология строительства позволяет возводить дома всего за 7 дней



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2022 г.
1040
"План Маршала" для України може включати 100 – 200 мільярдів євро. Перша цифра уже задокументо...
29 марта 2022 г.
1553
Мер Віталій Кличко повідомив про зміну комендантської години у Києві та області...
28 марта 2022 г.
1064
В настоящее время в рамках проекта не осуществляется оценка общих потерь экономики, включающих не то...
Сегодня
2918
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
32336
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3279
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
5435
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
06 августа 2025 г.
5558
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5474
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
05 августа 2025 г.
1175
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2921
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2030
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!