РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.662 EUR: 48.324
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.662
EUR 40.000 41.000 48.324
USD 41.400 41.831 41.662
EUR 48.300 49.000 48.324
Новость

Відновлено роботу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про відновлення надання всіх послуг у ЄДЕССБ, які надавались до початку війни
8062
18 марта 2022 г.


Роботу ЄДЕССБ
відновлено 


З 17 березня, на території України, де не ведуться активні бойові дії, ЄДЕССБ відновлено надання всіх послуг, які надавались до початку війни, зокрема:

  • завантаження проєктної документації на будівництво об’єктів, 
  • проведення експертизи об’єктів, 
  • видача містобудівних умов та обмежень, 
  • отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт та інших,
  • прийняття об’єктів в експлуатацію.

Незважаючи на всю складність сьогоднішньої ситуації, держава забезпечить ефективне функціонування сфери будівництва, яка своєю чергою дасть поштовх і підтримає всі суміжні сфери господарства, такі як виробництво будівельної продукції, транспорт, проєктування, забезпечить наявність робочих місць.

«Україна повинна будувати, Україна повинна заробляти, Україна повинна створювати ресурс який не тільки сприятиме перемозі на фронті, але і дозволить відбудувати зруйновані міста та села України», – наголосив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України.

ДІАМ, органи державного архітектурно-будівельного контролю готові до оперативного надання всіх дозвільно-реєстраційних послуг у сфері будівництва.

Своєю чергою будівельна галузь готова в умовах воєнного стану працювати на благо України, посилюючи її економіку та наближаючи нашу перемогу.

  Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора 
Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 марта 2022 г.
1572
Рассказываем, какие профессии будут в приоритете после окончания войны...
17 марта 2022 г.
2754
Музей Сюрсок є центром культурного життя міста протягом багатьох років...
17 марта 2022 г.
4319
Володимир Зеленський підписав закон №3637 "Про віртуальні активи". міністр цифро...
16 июня 2025 г.
2765
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2548
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3003
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6916
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8772
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4466
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2845
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
451
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3057
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!