РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 47.386
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 47.386
USD 41.500 42.005 41.751
EUR 47.140 47.840 47.386
Новость

Замок Ніджьо у Кіото підсвітили кольорами українського прапора

У Кіото підсвітили замок Ніджьо кольорами українського прапора
2691
08 марта 2022 г.


Солідарність з Україною


У японському місті Кіото кольорами українського прапора підсвітили замок Ніджьо на знак солідарності з Україною.

Про це повідомляє Japan Today.

Зазначається, що таким чином Кіото як місто-побратим Києва, підтримав українську столицю на тлі російського вторгнення в Україну.

Замок будуть підсвічувати щодня до 15 березня, від заходу сонця до 22:00.

Варто зазначити, що замок Ніджьо занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО в Японії. Його збудували у 1603 року як столичну резиденцію шьоґуна Токуґави Ієясу, один із головних військово-політичних лідерів Японії епохи «країн, що воюють».

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють і знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан і оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.


Цікаво про спецтехніку: ремонт ходової частини гусеничного екскаватора 

Фото: Japan Today

Источник:
ukrinform
08 марта 2022 г.
9021
Спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам вводяться на час воєнного стану та ще мінімум на р...
08 марта 2022 г.
1396
України працює над тим, щоб Росія понесла покарання за руйнування та вбивства мирних мешканців...
08 марта 2022 г.
1013
Мінінфраструктури підрахувало збитки від дій окупантів станом на кінець минулого тижня...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3910
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6156
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4912
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
4664
Власник ділянки отримує 15% від оренди, а через 10 років отримує все житло у власність....
25 апреля 2025 г.
4562
Пентхауси №80 та №82 продаються разом із можливістю їх об'єднання у чотирирівневу резиденцію з прива...
24 апреля 2025 г.
5672
В основі технології лежить методика використання сонячної енергії для розплавлення місячного грунту ...
11 апреля 2025 г.
1767
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1487
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
561
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
767
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!